$close

Фільтри

Див. результати

Знайти магістерські програми Інженерні дослідження Торонто тут!

Майстер 'и мірою є аспірантом наукового ступеня. Треба вже є ступінь бакалавра, щоб подати заявку на магістерську програму 'и. Більшість майстер 'и Ступінь програми буде потрібно студентам завершити майстер '… Детальніше

Майстер 'и мірою є аспірантом наукового ступеня. Треба вже є ступінь бакалавра, щоб подати заявку на магістерську програму 'и. Більшість майстер 'и Ступінь програми буде потрібно студентам завершити майстер ' и дисертації чи дипломної роботи.

Поліпшення створених людиною інструментів, механізмів і структур для підвищення добробуту людей - ось що є областю дослідження інженерії. Інженери поєднують креативність з математикою і загальні знання про устрій світу.  

Якщо ви думаєте, будь-якої системи вищої освіти, що вплине на ваше життя позитивно, даючи Вам практичні знання і навички, то Канада 'и системи освіти є те, що вам потрібно. Подорож до Канади для вашої освіти дозволить Вам оцінити творчість і інновації з викладачів у цих вищих навчальних закладах.

Вища освіта в цьому місті включає в себе професійне навчання і вища освіта регулюється різними органами влади та відповідними вищими навчальними закладами. Регіон настільки доброзичливою, і студентів з усього світу запрошуються на навчання в його різних коледжах і університетах.

Магістерські програми Інженерні дослідження Торонто. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Торонто прямо тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в в Канаді
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
La Cité College Of Applied Arts And Technology
Торонто, Канада

Завдяки року спеціалізації, станьте технологом та поглиблюйте свої знання в галузі електроніки. Навчіться новим навичкам у проектуванні схем та програмуванні програмованих інт ... +

Завдяки року спеціалізації, станьте технологом та поглиблюйте свої знання в галузі електроніки. Навчіться новим навичкам у проектуванні схем та програмуванні програмованих інтегрованих мікросхем, а також розробці прототипів. Програма готує студента конкретно застосовувати електронні поняття. Майбутній технолог інженерної електроніки також зможе простягнути руку конструкторам систем у всіх галузях промисловості. Студенти, вже зареєстровані в галузі електронної техніки (51007) в La Cité, які бажають отримати спеціалізацію, можуть подати заявку на передачу програми в приймальну комісію та реєстратора. Кандидати, які вже мають диплом з техніки електронної інженерії (51007) або еквівалент і бажають отримати спеціалізацію, повинні зареєструватися на неї через Службу прийому коледжів Онтаріо. -
Магістратура
French (Canada)
Кампус