$close

Фільтри

Див. результати

Знайти магістерські програми Інженерні дослідження Кінгстон тут!

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступ… Детальніше

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступінь магістра може зайняти від року до трьох-чотирьох років. Перед тим, як випускник, ви зазвичай повинні написати і захистити дисертацію, велика стаття, що є кульмінацією вашого спеціалізованих досліджень.

Взагалі кажучи, інженерія - область науки, яка використовує емпіричні знання, математику і відомості про глобальні системи для створення і підтримки всього, від будівель до окремих компонентів складних систем. Тим не менш, також існує багато спеціалізацій.  

Канада є північноамериканської країні, що складається з десяти провінцій і трьох територій. Розташований в північній частині континенту, вона простягається від Атлантики до Тихого океану і на північ у Північний Льодовитий океан.

Kingston Місто має одні з кращих шкіл Канади, які пропонують виняткові курси практично у всіх областях. Крім того, було сертифіковано статично, що місто має самі кандидати наук у Канаді, але це не дивно, беручи до уваги університеті дивовижною королеви і багатьох інших коледжів, що місця тут.

Магістерські програми Інженерні дослідження Кінгстон. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Кінгстон прямо тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в в Канаді
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Queen's University
Кінгстон, Канада

Магістр інженерії (MEng) — це програма випускників, заснована на курсових роботах, яка надає поєднання технічних і професійних навичок, щоб дати студентам чітку перевагу в кар ... +

Магістр інженерії (MEng) — це програма випускників, заснована на курсових роботах, яка надає поєднання технічних і професійних навичок, щоб дати студентам чітку перевагу в кар’єрі. Програма розроблена для студентів, які зацікавлені в опануванні передових інженерних навичок у певній галузі спеціалізації для розширення можливостей працевлаштування. Кафедра електротехніки та обчислювальної техніки М.І. ступінь має три (3) різні варіанти: на основі курсу, на основі курсу з академічним проектом і на основі курсу зі стажуванням. Після прийняття на програму студенти можуть подати заявку на проходження стажування. -
Магістратура
Денна
англійська
Вер 2022
Кампус