$close

Фільтри

Див. результати

Знайти магістерські програми Ілюстрація Богота тут!

Переваги майстрів виходять за рамки підвищення свій потенційний дохід. Вони можуть надати вам особисті та професійні навички, що сприяє прискоренню розвитку. Вони також можливість диференціювати себе від ваших колег,… Детальніше

Переваги майстрів виходять за рамки підвищення свій потенційний дохід. Вони можуть надати вам особисті та професійні навички, що сприяє прискоренню розвитку. Вони також можливість диференціювати себе від ваших колег, багато з яких матиме такі ж рівні бакалаврату та кваліфікації.

Студенти, які прагнуть продовжувати кар'єру в галузі графічного дизайну, реклами, мистецтва комічного мистецтва або суміжних областях, можуть ілюструвати курси, щоб отримати фундаментальне розуміння форми, складу, теорії кольору та інших принципів дизайну.

Колумбія є по-справжньому різноманітної і унікальною країною, розташованої в північно-західній частині Південної Америки. З доброзичливими людьми, екзотичні пейзажі і космополітичних міст, Колумбії, безумовно, місце для вивчення іспанської мови.

Богота має різноманітні системи університетів і коледжів. Студенти, які приїжджають або вибрати для вивчення тут є широкий вибір варіантів, на яких установи приєднатися. Всі установи мають високу якість, хоча, це просто вибір, в якій частині міста ви хочете вчитися.

Магістерські програми Ілюстрація Богота. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Богота прямо тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в в Колумбії
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Corporate School of Arts and Letters (Corporación Escuela de Artes y Letras)
Богота, Колумбія

Ступінь магістра в галузі ілюстрації Корпорації Школи Мистецтв та Літер - це ступінь магістра поглиблення, її основна мета - надати простір для роздумів та практик ілюстрації, ... +

Ступінь магістра в галузі ілюстрації Корпорації Школи Мистецтв та Літер - це ступінь магістра поглиблення, її основна мета - надати простір для роздумів та практик ілюстрації, що призведе до розвитку проектів та продуктів культурними та творчими індустріями, високі стандарти. якості та реагування на світовий ринок. -
Магістратура
Spanish (Colombia)
Кампус