MASTERSTUDIES

Знайти кращі Європейський бізнес Румунія тут!

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

Студенти з бажанням працювати в міжнародному бізнесі часто необхідно пройти курси в європейському бізнесі. Ці програми оснащення студентів зі знанням таких, як закони, культур і мов різних країн.

Румунія є країною, розташованої на перетині Центральної і Південно-Східної Європи, що межують із Чорним морем. Як дістатися до Румунії легко практично з усіх частин світу, через його позицію, а також той факт, що це подається масив типів транспорту і компаній. Румунські університети пропонують великий вибір для студентів і аспірантів румунською, англійською, французькою та німецькою мовами.

Європейський бізнес в Румунія . Отримати всю інформацію про МВА і звернутися до школи прямо тут.

2 Результати в Європейський бізнес, Румунія Filter

Le Management des Affaires in Contexte Europeen

Universitatea De Vest Din Timisoara
Магістратура
Жов 2020
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Магістерська програма "Управління бізнесом у європейському контексті" (MACE) - це 2-річна програма навчання у співпраці з університетом "Лілль-1" - "Наука та технологія". Студ ...

Детальніше

фінансове управління справами на європейському просторі

Danubius University
Магістратура
<
Денна
англійська
румунський
Кампус

Ця магістерська програма спрямована на наступні цілі: забезпечити належне навчання з теоретичної та практичної точки зору, щоб заснувати рішення, що стосуються діяльності фіна ...

Детальніше