Популярні програми магістратури

Магістр - це академічний ступінь другого ступеня, отримати його можна в багатьох університетах по всьому світу, також він потрібен для завершення аспірантури з конкретної дисципліни. Програми магістратури найчастіше тривають один або два роки і готують випускників до подальшої професійної діяльності в обраній ними галузі. Отримання ступеня магістра пропонує випускникам велику кількість професійних, особистих та академічних переваг в порівнянні з випускниками програм бакалаврату.

Програми магістратури пропонуються по багатьом напрямкам, в тому числі Мистецтво, Бізнес, Інженерія та Технології, Право, Гуманітарні Науки, Соціальні Науки, Біологія і Науки про життя, Природничі Науки. В рамках кожного напряму, можна вибрати численні практичні спеціалізації в конкретних дисциплінах.

Різноманітність вибору програм магістратури може бути величезною, однак , не дозволяйте цьому зупинити вас! Почніть пошук з найпопулярніших програм магістратури, список яких ви знайдете нижче на сторінці.

Нещодавно додані магістерські програми

Universal Arts School

Майстер у видавництві Extreme

Серпень 14, 2018
Цифрова скульптура екстриму. Навчіться працювати в режимі "Скульптура", щоб створити на ринку найбільш складні та детальні 3D-моделі. Ви можете використовувати цю потужну програму поодинці або об'єднати її з іншими 3D-пакетами, впроваджуючи потужність створення експоненціально.… [+] [-]

South Ural State University

Магістр прикладної механіки

Серпень 12, 2018
Програма орієнтована на підготовку магістрів, які мають компетенції світового рівня в галузі прикладної механіки, твердої механіки, математичного та комп'ютерного моделювання в галузі механіки, обчислювальної механіки, комп'ютерної інженерії, здатної проводити дослідження фундаментальних та прикладних проблем у цих областях, а також вирішення складних науко… [+]во-технічних проблем у різних галузях високотехнологічної галузі шляхом застосування інноваційних багатопрофільних верхніх промислових комп'ютерних технологій. [-]

EGADE Business School

Повний курс магістра в галузі управління бізнесом

Серпень 6, 2018
Запуск вашої кар'єри в конкурентному бізнес-контексті вимагає не тільки знань та практичного досвіду, але також широкого, глобального світогляду останніх тенденцій в бізнесі. У епоху експоненційних змін молоді професіонали повинні процвітати у найбільш складних та невизначених обставинах. Зміни є глобальними, і це те, що фахівці повинні вирішувати на щоденній осн… [+]ові. [-]

Університети в Україна

Змінити місце розташування

Програми магістратури

Якщо ви хочете прискорити розвиток своєї кар'єри чи просто дізнатися щось нове в своїй професії, то отримання ступеня магістра - це відмінні інвестиції. Програми магістратури доступні практично в кожній академічній дисципліні, сотні програм магістратури проводяться по всьому світу, так що у вас буде можливість вибрати ту програму, яка відповідає вашим освітнім цілям, вашому бюджету і графіку.

Види магістерських ступенів

Існує ряд спеціалізованих програм, таких як, магістратура в галузі машинобудування (MEng) або магістратура в галузі досліджень (MRes), більша частина програм магістратури відносяться до магістра мистецтв або магістра наук. Ступінь магістр мистецтв (MA) зазвичай отримують студенти, які вивчають гуманітарні науки, мистецтво, філософію або суспільні науки. Ступінь магістр наук (MSc) зосереджується на навчанні кількісних предметів, таких як наука, технології, інженерна справа, машинобудування і математичні дисципліни. Крім курсових робіт студенти, які навчаються за програмами магістратури MSc, серйозно займаються науково-дослідною роботою, підсумком якої є написання випускного проекту, який може бути виконаний індивідуальної або в групі, в залежності від специфіки програми.

Переваги програм магістратури

Одною з найбільш очевидних переваг програм магістратури є підвищення можливостей працевлаштування на ринку зайнятості. Деякі професії іноді вимагають наявності ступеня магістра для прийняття на роботу або рідко наймають людей тільки зі ступенем бакалавра. До таких професій відноситься, наприклад, статистики, фельдшери , шкільні консультанти.

Інші переваги отримання ступеня магістра:

  1. Підвищення заробітної плати при роботі в деяких професіях. Наприклад, Forbes повідомляє, що працівники, які мають ступінь магістра або MBA в області електротехніки, можуть розраховувати на зарплату понад $100,000 на рік вже в середині своєї кар'єри.
  2. Поліпшить ваші навички і знання, що зробить вас більш цінним для потенційного роботодавця, а також забезпечить більш швидке кар'єрне зростання в вашій професії.
  3. Більш широкий погляд на вашу професію, що дозволить вам вільніше спілкуватися з професіоналами в інших сферах.
  4. Дозволить створити мережу контактів професіоналів з однокласників, викладачів і асоціації випускників.
  5. Демонстрація великої зацікавленості до вашої професії.
  6. Можливість придбати цінні знання в цікавій для вас професійній області.

Вибір програми магістратури

У всьому світі є тисячі магістерських програм, кожна з яких доступна для вас на вибір. Термін навчання за програмою магістратури зазвичай становить 1-2 роки при виборі денної форми навчання після отримання ступеня бакалавра. Студентам, які навчаються на заочному або вечірньому відділенні, буде потрібно більше 2 років для завершення навчання.

Перед вступом на програму магістратури, ви повинні визначитися з дисципліною, яку хочете вивчати, а також рядом додаткових предметів. Вибір основного предмета може здатися очевидним, однак, необхідна вам ступінь може не входити в програму, яка вам підходить. Наприклад , якщо ви цікавитеся бізнесом, ви можете вибрати магістерські програми по фінансам, економіці, і управління людськими ресурсами на додаток до бізнес-менеджменту.

Як тільки ви визначитеся з областю або областями для навчання, наступне питання - це вибір форми навчання - денна або вечірня. Денна форма навчання дозволить вам сфокусуватися на отриманні освіти і надасть більшу кількість опцій, проте, швидше за все, вам доведеться переїхати і відмовитися працювати повний робочий день. Вечірня або заочна форми навчання є більш гнучкою, проте, деякі програми вам не вдасться завершити при повній робочій зайнятості. Наприклад, якщо програма, яка вам подобається, пропонує заняття, які проходять в денний час, вам знадобиться знайти роботу, яка дозволить вам бути присутніми на заняттях вдень. Обов'язково зважте всі переваги і недоліки денної та вечірньої форми навчання перед прийняттям остаточного рішення, визначте, наскільки знизиться ваш дохід при виборі денної форми навчання.

Багато програм магістратури зараз також доступні в нових форматах відмінних від навчання в класах. Онлайн та програми дистанційного навчання набирають популярність і вимагають стільки ж часу для закінчення програми, скільки і традиційні магістерські програми. Однак, онлайн-програми підійдуть не всім. Зазвичай вони вимагають від студента більше самодисципліни і також не дають практику командної роботи і тісних особистих контактів, які ви отримаєте на традиційних програмах.

Яка середня тривалість і вартість програми магістратури?

У той час як проходження деяких магістерських програм займає всього два семестри, середня тривалість навчання на магістерських програмах становить близько двох років, а деякі програми тривають аж шість років. Це залежить від обраної вами галузі знань і кількості курсів за кожен семестр.

Вартість навчання за програмою магістратури сильно варіюється від країни до країни. У деяких країнах, таких як Норвегія і Фінляндія, університетська освіта безкоштовна, включаючи програми магістратури. Навчання на більшості програм магістратури в США коштує близько від $20,000 до $30,000, однак, програми в найбільш престижних навчальних закладах можуть з легкістю коштувати вдвічі більше. Якщо ви вже працюєте повний робочий день, можливо, ваш роботодавець погодиться покрити частину витрат на ваше навчання, якщо отримувана спеціалізація пов'язана з вашої роботою. Також, крім власних заощаджень, не забувайте про можливість отримання кредитів, грантів та стипендій. Деякі гранти і стипендії призначені спеціально для студентів магістратури.

Кар'єрні можливості для власників ступеня магістра

Бюро статистики праці США у своїх звітах повідомляє про те, що найбільший професійний ріст до 2020 року можна очікувати у фахівців, що володіють ступенями магістра в різних областях, включаючи охорону здоров'я, а також систему соціального обслуговування. Наприклад, професії сімейного лікаря або психіатра вимагають наявності магістерського ступеня.

Навіть, якщо обрана вами професія не вимагає отримання ступеня магістра, може виявитися, що ваші кар'єрні перспективи будуть обмежені без цього. Багато професій, наприклад, інформатика або машинобудування вимагають від керівників, менеджерів і технічних експертів наявності магістерського ступеня. Інші професії, які надають преференції кандидатам зі ступенем магістра, включають догляд за хворими, освіту, економіку, музику і мистецтво.

Отримання ступеня магістра - це дуже цінний досвід. Ви отримаєте знання, почнете глибше розбиратися в власній професії, знайдете друзів і професійні контакти, а також поліпшите свої можливості кар'єрного зростання. Володіючи навіть найширшим колом інтересів, ви завжди зможете знайти програму магістратури, яка вам підходить, серед сотень курсів, які проводяться по всьому світу.