Прочитайте офіційний опис

Майстер охорони здоров'я, спорту та людських результатів підготує вас до кваліфікації на основі досліджень, яка навчить вас критично вивчити, як політичні, культурні, соціальні та економічні фактори впливають на зміст і характер спорту, вправ та відпочинку.

Вивчення магістра здоров'я, спорту

The University of Waikato , департамент з питань здоров'я, спорту та людських ресурсів, має всесвітньо відомих активних дослідників та викладачів, які мають міжнародний досвід та репутацію. Крім того, наша дослідницька група з критичних досліджень спорту та фізичної культури є однією з найвищих у світі, особливо у вивченні дій та пригодницьких видів спорту.

Ви будете працювати в наших високотехнологічних лабораторіях в Кембрідж Avantidrome або The University of Waikato Adams Center для високої продуктивності в Tauranga і скористатися нашими співпрацеві відносини, створені з місцевими організаціями. Ці партнерські відносини дають вам можливість спілкуватися з елітними спортсменами та командами для досліджень, у тому числі; Waikato Chiefs, BoP Magic, Велоспорт NZ та громадські організації, такі як Parafed, Disabilities Waikato та Sports Waikato.

MHSHP є гнучким ступенем, що дає вам можливість адаптувати програму до ваших потреб. Наш персонал проводить експертизу, щоб контролювати різноманітні проекти, і у вас є можливість заповнити свій ступінь на один рік повний робочий день або неповний робочий день.

Вивчення гнучко

На майстрах ви можете вивчити цілий ряд робіт. MHSHP зазвичай складається з 180 балів (500 рівнів), включаючи необхідні та додаткові документи. Ви повинні вибрати одну або кілька варіантів з нижченаведеного. Ви також можете поглибити область, яка представляє інтерес, за допомогою дослідницького проекту чи дисертації під одним із наших експертів. Ви повинні взяти папір дослідницьких методів, і ми рекомендуємо шкільний документ: SPLS501-16A Дослідження спорту та відпочинку.

Основна тема

Здоров'я, спорт та продуктивність людини

Випускник варіантів навчання

Доктор філософії в галузі охорони здоров'я, спорту та діяльності людини

Практичний досвід

Наші дослідницькі проекти

  1. Дослідник з питань спорту та фітнесу, д-р Matt Driller
  2. Дослідники з питань спорту та руху, д-р Холлі Торп та д-р Белінда Уїтон (дослідник програми Marsden Research Grant, що займається дослідженням спорту на об'єктах війни, конфліктів та катастроф)
  3. Налаштування якості освіти - доцент Клайв C Папа (Дитячий та юнацький спорт) та Майк Браун (Відкрита освіта)
Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 27 інших курсів в The University of Waikato »

Останнє оновлення June 20, 2018
Цей курс Онлайн навчання
Start Date
Березень. 2019
Duration
12 - 18 Років
Денне навчання
Price
- Внутрішні тарифи: 7 044 дол. США - 7 588 дол США на рік / Міжнародні збори: 27825 дол США на рік
За розташуванням
За датою
Start Date
Березень. 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Березень. 2019
Кінець терміну надання заяв

Березень. 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date