MCI має на меті побудувати на ваших творчих мережах, зміцнити свої знання прикладних творчих досліджень, критичного мислення і розширити свою практику з наглядовим керівництвом від експертів у вашій галузі. Ці навички є життєво важливими для досягнення успіху в конкурентних креативних індустріях.

Структура курсу

Модель навчальної програми « Майстер творчих галузей» ґрунтується на трьох тематичних потоках. Це (1) підприємництво та комерціалізація (2), прикладні дослідження та (3) творча практика

Є три вбудовані точки виходу для MCI, які є:

  • Сертифікат випускника творчих галузей - підприємництво та комерціалізація (один семестр / 48 балів)
  • Диплом диплом творчих галузей - підприємництво, комерціалізація та прикладні дослідження (два семестри / 96 балів)
  • Майстер творчих галузей - всі потоки (три семестри / 144 кредитні бали)

Що мені потрібно зробити, щоб записатися?

MCI приймає кваліфікованих випускників або кваліфікованих кваліфікованих спеціалістів.

Визнання попереднього навчання

Ви можете звернутися до RPL, якщо ваша робота або кваліфікація передового та суміжного характеру були здійснені. Академічний кредит надається на індивідуальній основі відповідно до нашої Академічної кредитної політики та відповідних процедур. Заявки на отримання академічного кредиту оцінюватимуть відповідні вчені Melbourne Polytechnic та, за необхідності, експерти галузі.

Вимоги до входу

Успішне здобуття ступеня бакалавра в галузі мистецтва або іншої відповідної галузі, наприклад, управління мистецтвом, мистецька освіта, з середньою кредитною оцінкою, визначеною визнаним університетом або TAFE. Для отримання додаткової інформації, кандидатам пропонується відвідувати одну з інформаційних сесій Melbourne Polytechnic .

Альтернативно (для потенційних абітурієнтів, які не мають закінченої ступеня бакалавра) - кандидати можуть вступити до диплому або сертифіката випускника, продемонструвавши мінімум п'ять років повного робочого часу або досвід роботи з творчою практикою у творчих та виконавських мистецтвах або у галузевій позиції, пов'язаної з творчим мистецтвом. і виконавське мистецтво.

Академічна: ступінь бакалавра в галузі мистецтва або іншої відповідної галузі мистецтв

Англійська мова: Академічний IELTS 6.5 без індивідуального діапазону нижче 6.0, Pearson PTE Academic 58 в цілому без індивідуальних комунікативних навичок нижче 50, або Melbourne Polytechnic визнана еквівалентністю.

Альтернативно (для потенційних абітурієнтів, які не мають закінченої ступеня бакалавра) - кандидати повинні мати мінімум п'ять років еквівалентної роботи або творчого досвіду у творчих та виконавських мистецтвах або у галузевій позиції, пов'язаній з творчими та виконавськими мистецтвами.

Матеріали

Списки необхідних матеріалів, книг і розкладу будуть надані під час вступу на заняття або зарахування на заняття викладацьким відділом

Pathways подальшого навчання

Як тільки ви закінчили майстер творчих галузей, ви можете вибирати подальші дослідження, наприклад, здобути ступінь доктора філософії в галузі мистецтв або іншої суміжної галузі

Pathways кар'єри

Ви знайдете роботу через творче підприємство, як

  • професійний мистецтво
  • практикуючий художник
  • самозайнятий художник-підприємець
  • мистецтва у сфері державної служби
  • академічна творчість
Доступні навчальні програми:
англійська
Melbourne Polytechnic

Переглянути 1 інших курсів в Melbourne Polytechnic »

Останнє оновлення January 12, 2019
Цей курс Кампус засновані
Duration
18 Місяця
Денне навчання
Price
20,436 AUD
на рік, іноземні студенти.
Deadline
інформація
Applications are accepted up until intakes commence.
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
інформація
Applications are accepted up until intakes commence.
Location
Кінець терміну надання заяв
інформація
Applications are accepted up until intakes commence.
End Date