119417_image1.jpeg

Аллан Т. Шульман

Випускник програмного директора з архітектури

Магістр архітектури II (M.Arch II) - 2-річний (4 семестр), 60 кредитна програма для студентів, які здобули ступінь дотехнічної архітектури або тісно пов’язаної галузі. Ця програма, призначена STEM, пропонує вдосконалену платформу для студентів для вирішення сучасних проблем та вирішення різноманітних соціальних, культурних, технологічних та програмних контекстів.

Ця програма M.Arch II дозволяє студентам просунути свою бакалавратську освіту, залучаючи більш складні завдання, відточуючи свою майстерність у важливих областях, а також розробляючи окремі напрямки фокусування, наприклад, в галузі передових технологій, проектування та будівництва будівель, стійкості та стійкості , містобудівний дизайн, збереження історії та використання адаптації, охорона здоров'я чи гостинність. Студенти скеровують свою траєкторію за своїми інтересами, розвивають сфери професійної концентрації за допомогою сертифікатів та займаються критичними дослідженнями.

На останньому курсі студенти-випускники М.Арча, як очікується, пройдуть проект підсумкового ступеня. Проекти підсумкових ступенів містять один із двох треків:

  1. Дипломна робота, можливість кожного студента, працюючи з викладачем факультету, провести незалежні наукові дослідження та визначити індивідуальну позицію стосовно дисципліни архітектури
  2. Випускник студії дизайну дизайну на чолі з викладачем, який досліджує актуальні або тематичні питання архітектури.

До викладачів U-SoA щороку приєднуються міжнародні визнані відвідувачі та наукові співробітники. Різноманітність інтересів та досвіду викладачів пропонує студентам можливості для вибору студій розширеного факультативного дизайну. Школа є домом для інноваційних науково-дослідних підрозділів, включаючи RAD-UM, лабораторію, присвячену новому вбудованому технологію, Лабораторію прибережного урбанізму, відому програму проектування / будівництва та Центр міського та громадського дизайну.

Ступінь M.Arch також може ефективно поєднуватися з програмами післяпрофесійного навчання на місці, такими як магістр наук з архітектури, магістр міського дизайну, магістр розвитку нерухомості та урбанізму та магістр управління будівництвом.

Сильне почуття спільності, співпраці та відповідальності серед студентів та викладачів U-SoA сприяє міжнародному статусу наших програм випускників.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 6 інших курсів в University of Miami: School of Architecture »

Останнє оновлення Серпень 8, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Сер 2020
Duration
2 Років
Денне навчання
Price
2,100 USD
за кредит
Deadline
Червень 1, 2020
За розташуванням
За датою
Start Date
Сер 2020
Кінець терміну надання заяв
Червень 1, 2020

Сер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
Червень 1, 2020
End Date