Магістр передових досліджень з питань перехідного правосуддя, прав людини та верховенства права

Загальні відомості

Опис програми

Від Північної Ірландії до Бурунді, Тимору-Лешти, Шрі-Ланки, Тунісу чи Гватемали країни у всьому світі намагаються боротися з наслідками насильницького конфлікту чи гнітючого правління. Що означає для суспільства змиритися з масовими звірствами, такими як геноцид та етнічні чистки? Як можна повернути верховенство закону в країні, розтрощеній широкомасштабним насильством? Які юридичні зобов’язання та стандарти стосуються суспільства, яке намагається перегорнути сторінку про історію політичного насильства? Як можуть бути збалансовані конкурентні вимоги миру та справедливості після таких травматичних подій? Чого реально можна очікувати від таких заходів, як судові процеси, виправдання правди, репараційні програми та інституційна реформа?

Магістр прогресивних досліджень у галузі перехідного правосуддя, прав людини та верховенства права (MTJ) - це однорічна аспірантура денної форми навчання, призначена для висококваліфікованих та відкритих кандидатів, зацікавлених у здобутті академічної освіти високого рівня та практика у сфері перехідної справедливості, прав людини та верховенства права. Одна з дуже небагатьох програм з цього приводу у всьому світі, його міждисциплінарний підхід поєднує в собі юридичну, політичну, історичну, антропологічну, філософську та польову перспективи та сприяє як академічній майстерності, так і незалежному критичному мисленню.

Протягом року студенти мають доступ до престижного факультету, який складається з провідних наукових співробітників та відомих експертів та практиків, які працюють в міжнародних організаціях та НУО, які стосуються останніх подій та дискусій.

Постійний фокус на практиці шляхом обміну з практикуючими, роботи над конкретними сценаріями випадку, навчальної поїздки та клінічної роботи дозволяє студентам розвинути передавальні навички, необхідні для досягнення успіху в професійному світі та прийняття на себе обов'язків у галузі перехідної справедливості, прав людини і верховенство права.

130478_130472_How-we-Work-V.jpg

Програма

MTJ (60 кредитів за ECTS) складається з таких компонентів:

Основні курси

Основні курси є обов'язковими та проходять протягом двох семестрів. Вони структуровані у шість кластерів, які висвітлюють центральні теоретичні та практичні питання у галузі перехідної справедливості, прав людини та верховенства права.

Весняні строкові треки

Під час весняного семестру три різні композиції - «Тематичний фокус», «Клінічна робота» або «Академічне дослідження» дозволяють студентам підготувати навчання відповідно до своїх особливих інтересів.

Магістерська робота

Магістерська робота дає студентам можливість досліджувати предмет, який їх особливо цікавить, поглиблюючи свої знання та знання за допомогою досліджень, а також обмінюючись з експертами, науковцями та практиками.

Кафе з перехідною справедливістю

У цій серії заходів провідні експерти та практики обговорюють зі студентами актуальні питання та конкретні ситуації у сфері перехідної справедливості.

Навчальна поїздка

У другому семестрі студенти вирушають у навчальну поїздку, щоб ознайомитись з історією перехідної справедливості.

Виняткове середовище для навчання

MTJ організований навколо маленьких та інтимних навчальних спільнот. Це створює виняткове середовище навчання, коли студенти з усього світу та з широким спектром дисциплінарного досвіду, досвіду та мотивації мають доступ до всесвітньо відомого факультету, який є найсучаснішим питанням та викликом правосуддя в перехідному періоді.

Як центр захисту прав людини та миротворчості, Женева пропонує широкий спектр конференцій та публічних заходів, в яких представлені ключові експерти та теми, а також надається доступ до провідних суб'єктів у цій галузі.

Маючи понад 70 публічних заходів, експертних семінарів та конференцій, що організовуються щороку, ми проводимо деяких провідних науковців та практиків у світі, які діляться своїми дослідженнями, поглядами та досвідом з нашими студентами та безпосередньо торкаються тем, що стосуються програми.

Фундація для успішної кар'єри

MTJ надає необхідні юридичні та практичні навички для успішної кар'єри в Росії

міждержавні та неурядові організації, що займаються питаннями перехідної справедливості, прав людини, верховенства права, мирних переговорів або міжнародного кримінального правосуддя, а також у сфері державного управління, міжнародних трибуналів чи академічних установ.

Вимоги щодо вступу

Кандидати повинні мати:

  • Ступінь права або еквівалентна ступінь у галузі, що стосується перехідної справедливості , таких як міжнародні відносини, політологія, філософія, соціологія, антропологія чи історія.
  • Солідний академічний досвід .
  • Доказовий інтерес до перехідної справедливості, прав людини та верховенства права (професійний досвід, стажування, літні школи, відвідувані конференції, публікації тощо).
  • Звукова команда англійською мовою . Ви повинні мати змогу довести через визнаний тест, що ваша англійська мова є достатньо високою, щоб успішно займатися та закінчувати свій курс в Женевській академії. Ця вимога не застосовується, якщо (1) ваша рідна мова - англійська; (2) ви здобули ступінь бакалавра або магістра, що викладається англійською мовою; (3) у вас є принаймні два роки професійного чи академічного досвіду в англомовних умовах.

Комплексна оцінка

Кожна заявка розглядається в повному обсязі, включаючи стенограми, позакласні та добровільні заходи, досвід роботи, особистий досвід, рекомендаційні листи, особисту заяву та знання мови.

Розглядаючи кожну особу, Приймальна комісія прагне не лише визначити характеристики, важливі для успіху в навчальній програмі, а й інші якості, що сприяють різноманітності та майстерності в студентському корпусі.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Geneva Academy is a joint centre of the University of Geneva and the Graduate Institute of International and Development Studies.

The Geneva Academy is a joint centre of the University of Geneva and the Graduate Institute of International and Development Studies. Згорнути