Магістр бухгалтерського обліку

Загальні відомості

Опис програми

Наша програма

Пропонована в режимі повного робочого дня, програма магістра бухгалтерського обліку HKU розвине ваші основні компетенції в галузі бухгалтерського обліку, фінансів, управління та бізнес-аналітики, які є життєво важливими для досягнення успіху як професійного бухгалтера, фінансового експерта та лідера бізнесу.

Наша програма забезпечує суворий досвід навчання в широкому спектрі галузей, включаючи фінансовий та управлінський облік, оподаткування, аудит, право, фінансовий менеджмент, корпоративне управління, аналітику бухгалтерського обліку, стратегічне управління та керівництво бізнесом. Навчальна програма має такі відмінні риси:

 • Комплексна програма післядипломної освіти, що включає бухгалтерський облік, фінанси, управління та бізнес-аналітику
 • Теорії, які пояснюють важливу роль бухгалтерського обліку в економічних рішеннях
 • Професійне навчання керівництву бізнесу, звіту про стратегічне управління та вдосконалене управління фінансовими та фінансовими результатами скористалося партнерством з АССА (Асоціацією дипломованих бухгалтерів)
 • Аналіз даних бухгалтерського обліку, який перетворює інформацію у виконувані дії
 • Курс, що є основним каменем, щоб поєднати різні елементи навчання разом за допомогою реальних бізнес-проектів

Студенти повинні успішно пройти дванадцять 6-кредитних курсів (72 кредити), включаючи вісім основних курсів (48 балів) та чотири факультативні курси (24 бали). Ті, хто не пройшов основний курс, зобов’язані його повторно. Якщо невдалий курс є факультативом, іншим факультативом може бути обраний замінник. Щоб закінчити нашу програму, кількість невдалих курсів протягом усього періоду навчання не може перевищувати двох, і слід досягти накопичувальної бальної оцінки 2,0 або вище. Показник відвідуваності 70% необхідний для всіх курсів MAcct, якщо невиконання цієї вимоги призведе до невдалості відповідного курсу.

Розклад

Навчальна програма триває як мінімум від одного навчального року до максимум двох навчальних років. Студент зазвичай закінчить програму протягом одного навчального року.

Заняття проводяться в будні дні (вранці / вдень / ввечері) та суботах (вранці / вдень) на кампусі Кіберпорту HKU. Певні курси можуть проводитись у нашому центрі Адміралтейства чи інших місцях.

Boot Camp (обов'язковий для всіх студентів)

Щоб переконатися, що ви можете виконати вимоги до професійної акредитації бухгалтерського обліку, буде запропоновано завантажувальний табір, що охоплює економіку, управління маркетингом для бухгалтерів та статистичний аналіз.

 • Кожна тема буде складатися з 15 класних годин
 • Після закінчення кожного курсу буде іспит
 • Студенти повинні відвідувати всі заняття та проходити всі три курси завантажувального табору

Підтримка перед курсом

Будуть надані онлайн-курси та перелік запропонованих читань, які допоможуть студентам зрозуміти основні поняття фінансового обліку.

Звільнення від курсу

Звільнення від курсу може бути надано до двох основних курсів, за винятком основного курсу, якщо ви:

(a) може представити докази, наприклад, стенограми та навчальні програми, що курс за змістом еквівалентний іншому курсу, прийнятому в іншому місці, для якого отримано задовільну оцінку; або

(b) має відповідну професійну кваліфікацію, здобуту до вступу в програму.

За звільнений курс не буде надано жодних кредитів, і вам потрібно буде пройти затверджений альтернативний факультативний курс тієї ж кредитної вартості.

Партнерство з Асоціацією дипломованих бухгалтерів (АССА)

Ключова частина нашого ексклюзивного партнерства з ACCA зосереджена на включенні його іспитів зі стратегічного професійного рівня до нашого навчального плану. ACCA пропонує методичні вказівки, тематичні дослідження та навчальні матеріали для того, щоб переконатися, що зміст його іспитів зі стратегічного професійного розвитку безпосередньо інтегрований у нашу програму.

Світова економіка переживає час безпрецедентних змін - глобалізація, цифрові технології, регуляторний тиск та соціальні очікування перетворюють бізнес-ландшафт. Світ потребує перспективних стратегічних мислителів із поєднанням ділових та фінансових навичок та етичної доброчесності як ніколи.

За допомогою ключових елементів рівня стратегічного професійного рівня ACCA, закладених у цій програмі, ми встановлюємо новий стандарт, повністю інтегруючи глибокий, широкий та відповідний технічний досвід з етикою та професійними навичками. Кожен елемент має фокус у реальному світі, оснащуючи студентів унікальною сумішшю навичок та варіантів спеціалізації, що дозволить зарядити кар’єру та вразити роботодавців.

Партнерство з KPMG

Співпраця між факультетом бізнесу та економіки HKU та KPMG роблять акцент на доведенні аналітичних технологій KPMG та ділового досвіду в реальному житті для наших магістрів з бухгалтерського обліку з широким спектром програм та заходів, таких як курси, семінари, семінари, наставництво та стажування . Вони не тільки сприймуть знання найновіших інструментів аналітики, але й отримають наукові та практичні знання від практиків галузі.

Графік прийому

Подання заявки на прийом до 2020 року (система заявок відкриється на початку вересня 2019 року).

Терміни подання заявки:

 • 1 раунд: 12:00 полудня (HKT), 22 жовтня 2019 року
 • 2 раунд: 12:00 полудня (HKT), 30 грудня 2019 року
 • 3 раунд: 12:00 полудня (ХКТ), 13 лютого 2020 року

Вимоги до прийому

Щоб мати право на вступ до програми "Магістр бухгалтерського обліку", ви повинні:

 • Мати визнаний ступінь бакалавра;
 • Отримати заяви двох арбітрів щодо придатності до програми; і
 • Отримайте бал TOEFL / IELTS *, якщо ви не з англійського середнього університету.

Кандидати, які мають хороші бали GMAT / GRE або мають ступінь бакалавра ділових чи мають досвід роботи з бухгалтерським обліком, будуть сприятливі.

* Коди школи для звітів про тестові оцінки:

 • TOEFL: 9671 | GRE: 2482 | GMAT: FS2-WL-21

Звіти про оцінки TOEFL та IELTS дійсні лише два роки. Звіти про оцінку GMAT дійсні протягом п'яти років. Наприклад, якщо ви подаєте заявку 2 лютого 2017 року, то вважається дійсним лише звіт про тест TOEFL / IELTS, прийнятий після 1 лютого 2015 року. Також переконайтеся, що ви зможете вчасно організувати офіційний звіт про тестування, оскільки органи тестування можуть не видавати ваш звіт, коли термін тестування закінчився.

Останнє оновлення Вер 2019

Про навчальний заклад

Tracing its roots back over a century, the University of Hong Kong (HKU) today proudly stands as one of the leading institutions of higher education in Asia. And with it, the Faculty of Business and E ... Детальніше

Tracing its roots back over a century, the University of Hong Kong (HKU) today proudly stands as one of the leading institutions of higher education in Asia. And with it, the Faculty of Business and Economics (FBE) has grown to become a widely recognised and respected business school in the region. Згорнути