Магістр управління ланцюгами постачання (TriContinent)

Kühne Logistics University - KLU

Опис програми

Прочитайте офіційний опис

Магістр управління ланцюгами постачання (TriContinent)

Kühne Logistics University - KLU

Цей унікальний майстер у програмі глобальної системи управління поставками підходить для управління ланцюгами постачання з інтегрованої перспективи, яка включає в себе економіку, операції, логістику, управління ризиками, лідерство та ІТ. Ця справді глобальна програма відбувається на трьох континентах. Студенти проведуть перший семестр у Гамбурзі (Німеччина), другий семестр у Шанхаї (Китай) та третій семестр в Ноксвіллі (Теннессі, США). Закінчений семестр присвячений стажування та магістерській дисертації.


Магістр Tri-Continent в глобальному менеджменті постачань - це розумна кар'єрна перемога - ось чому:/>


Додайте "глобальний" до "управління ланцюгами постачання"./>

Коли ми говоримо "управління глобальним ланцюгом постачання", ми маємо на увазі це! Ця ступінь програми дасть вам унікальний шанс для досвіду управління ланцюгами постачання з точки зору трьох найбільших економік світу. Він порине вас у світ міжнародної практики бізнесу, і ви обговорите наслідки глобальних економічних тенденцій з місцевими керівниками та науковими експертами.


Візьміть свою мережу кар'єри на новий рівень./>

Протягом всієї програми студенти з усіх трьох університетів-партнерів опиняться в одному інтегрованому класі. Це ставить вас у мережу, що охоплює весь світ і бізнес ланцюга поставок, що підніме вашу майбутню кар'єру. І навички міжкультурного менеджменту, які ви розробляєте для спілкування з людьми з усього світу, перетворить вас на справжнього глобального громадянина.


Вчимося з кращого, щоб стати кращим./>

У трьох університетах-партнерах є міжнародний студентський корпус, видатний факультет, інтимне навчальне середовище та широкі корпоративні зв'язки. Вони належать до провідних академічних інституцій для логістики та управління ланцюгами постачання у відповідних регіонах. Навчання з кращих дасть вам конкурентну перевагу на ринку праці та просування вашої кар'єри.


Магістр TriContinent у глобальному менеджменті постачань - це програма співпраці з Kühne Logistics University , Університетом Теннессі та Університетом Тонджі./>


Університети, що беруть участь/>


Кожен з трьох університетів, що беруть участь у магістраті TriContinent, має особливу силу в управлінні ланцюгами постачання, і кожен з них отримує найвищі рейтинги для свого предмету в своєму національному опитуванні. KLU розташована у провідній логістичній метрополії Північної Європи, є єдиним у світі логістичним університетом. Магістерська програма в Університеті Теннессі (UTK) розглядається як одна з найсучасніших сучасних програм постачання в глобальному масштабі. Школа економіки та управління університету Тонгзі була однією з перших в Китаї, яка запропонувала спеціальності та спеціалізації в галузі управління ланцюгами постачання./>


Вимоги до прийому/>

  • Ступінь бакалавра або еквівалент із визнаного університету чи коледжу *
  • TOEFL, IELTS або CAE / CPE для демонстрації знань англійської мови. TOEFL, IELTS або еквівалентний сертифікат не повинні бути старшими за 2 роки під час подання заявки. У разі надходження, будь ласка, зверніть увагу, що для зарахування вам потрібен офіційний звіт з оцінки (друкована копія). Тому, будь ласка, напишіть KLU при реєстрації на тест, якщо можливо (інституційний код TOEFL - 7373).

* Ступінь бакалавра повинна складати принаймні 180 ECTS. Ми вимагаємо ступеня в бізнесі або економіці, але розглянемо інші галузі, такі як інженерна справа, бізнес-інформатика та математика, якщо ваш ступінь бакалавра містить достатню кількість курсів (принаймні чотири) у сфері ділового адміністрування або економіки.

Ви ще не маєте сертифікат бакалавра? Просто надішліть стенограму записів, і ви зможете подати свій бакалаврський сертифікат пізніше.

Будь-ласка, перевірте https: //www.the- KLU .org / degree-programs / choose-your-program / master-in-supply-chain-management-tricontinent / для отримання детальної інформації про процес вступу або відправити електронного листа для вивчення @ - KLU .org.

Ми настійно рекомендуємо, щоб кандидати з країн, що не є членами ЄС, застосовували до 31 березня, оскільки візовий процес триває до двох місяців.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська


Останнє оновлення March 10, 2018
Тривалість і ціна
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Дата початку
Вересень. 1, 2018
Duration
Тривалість
2 Років
Стаціонарна форма навчання
Price
Вартість
7,475 EUR
Information
Deadline
Червень 30, 2018
Recommended application deadline, non-EU applicants: March 31, 2018
Locations
Німеччина - Гамбург
Дата початку: Вересень. 1, 2018
Кінець терміну надання заяв Червень 30, 2018
Recommended application deadline, non-EU applicants: March 31, 2018
Дата закінчення інформація
Dates
Вересень. 1, 2018
Німеччина - Гамбург
Кінець терміну надання заяв Червень 30, 2018
Recommended application deadline, non-EU applicants: March 31, 2018
Дата закінчення інформація
Price
€ 7 475 за семестр
Відео

Study at KLU: Tri-Continent Master Global Supply Chain Management