Прочитайте офіційний опис

Завданням промислової хімії є використання хімічних знань для дослідження і розробки процесів, спрямованих на одержання продуктів і матеріалів промислового значення.

Програма магістра в галузі промислової хімії Університету Парми пропонує навчання, спрямоване на найбільш актуальні аспекти хімічної промисловості, такі як дослідження енергоефективних процесів синтезу з високою селективністю для зменшення впливу на навколишнє середовище , спрямованих на отримання високого споживання та високої якості продукції для різних галузей застосування.

Курс включає 11 курсів з теоретичним та експериментальним змістом, з якомога більшою кількістю екзаменів для оцінювання. Навчання завершується курсами вільного вибору, з терміном дії дванадцятого іспиту, і закінчується роботою експериментальної дисертації тривалістю 6 місяців. Магістр готує професію промислового хіміка з можливостями працевлаштування в лабораторіях з досліджень, розробок і контролю технологічних процесів у різних галузях промисловості, в яких необхідні хімічні знання, як у виробництві, так і в контролі якості та безпеки та охорони навколишнього середовища.

Ступінь магістра промислової хімії також готується до доступу до професії, зокрема на рівні консультацій, або для продовження навчання в рамках докторських курсів, зазвичай в галузі хімічних наук і прикладної хімії.

Тому що в Пармі

Оскільки курс навчання є частиною Департаменту хімічних наук, життєдіяльності та екологічної стійкості, присуджений МІУР як «Департамент досконалості 2018-2022» з надзвичайним фінансуванням для наукових досліджень та навчання. Стимулююче середовище, наповнене лабораторіями, оснащеними авангардними інструментами. Двері до світу, що пропонує можливі вчення англійською мовою, навчальні програми Erasmus та стипендії OverWorld, щоб розробити експериментальну тезу за кордоном.

Курс надає можливість ознайомитися з важливими компаніями та престижними університетами та взаємодіяти з ними, беручи участь у програмах обміну також у міжнародних дослідницьких проектах. Ми гарантуємо мережу контактів і співпраці з численними національними і міжнародними компаніями, центрами досліджень і розробок в найбільш інноваційних галузях промисловості (харчова, хімічна, фармацевтична промисловість, інститути CNR), а також контакти зі спин-офф, що народилися в всередині відділу реалії, повні стимулів, які запалюють ідеї!

Що чекає вас після закінчення навчання

Як випускник в галузі промислової хімії, ви можете прагнути відігравати значну роль у розробці передових процесів, продуктів і матеріалів для інноваційних технологічних додатків. Цей ступінь також готує вас до професії хіміка або для продовження навчання в рамках PhD курсів, як правило, в галузі хімії або матеріалознавства.

Можливості для працевлаштування, які ви зможете отримати, включають дослідження та розробку, контроль якості, контроль виробничої діяльності, аналіз у різних видах хімічної промисловості та у різних секторах.

Навички, які ви придбаєте, дозволять вам знайти роботу в широкому спектрі компаній з хімічної продукції, навіть з маркетинговими та продажними завданнями. Рівень національної зайнятості через рік після закінчення навчання становить 87,5% для промислової хімії (джерело AlmaLaurea 2017).

Доступні навчальні програми:
італійський

Переглянути 17 інших курсів в University of Parma »

Останнє оновлення May 12, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 2019
Duration
2 Років
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date