Ступінь магістра екологічної та харчової економіки (EFE) є міжнародно орієнтованою якісною програмою, розробленою для надання студентам як відмінного академічного досвіду, так і практичного ставлення. Ступінь гарантує перспективні перспективи для майбутньої професійної кар'єри в сучасних складних сферах економіки стійкості та управління агропродовольчої системи.

Відношення між навколишнім середовищем, природними ресурсами та агропродовольчою системою відіграє центральну роль у розвитку сучасних суспільств.

Питання сталого економічного розвитку, управління природними та енергетичними ресурсами, а також стійкість агропродовольчої системи представляють нові економічні та політичні виклики.

Ступінь магістра екологічної та харчової економіки надає учасникам концептуальні та аналітичні інструменти для вирішення цих проблем.

Надаються додаткові знання в галузі економіки та управління бізнесом, кількісні методи та конкретні теоретичні та прикладні знання в економіці навколишнього середовища та природних ресурсів, а також в економіці та управлінні агропродовольчою системою.

Мета полягає в тому, щоб надати студентам глибоке розуміння інструментів сприяння: сталого економічного розвитку, управління природними ресурсами (вода, ґрунт, енергія), екологічної та енергетичної політики, функціонування агропродовольчої системи, інновацій у сільському господарстві - харчовий сектор, інтернаціоналізація агропродовольчих компаній, безпека харчових продуктів і розвиток сільської місцевості.

Ступінь магістра з екологічної та харчової економіки, для об'єднання економіки навколишнього середовища та сільського господарства, для вибору та змісту його курсів, а також для того, щоб викладати повністю англійською мовою, є новинкою в італійській системі університетів.

Огляд

Ступінь магістра складається з викладацької та іншої освітньої діяльності на загальну суму 120 ECTS і повністю викладається англійською мовою.

Основні частини спочатку забезпечують ряд навчань, які сприяють дисциплінам, що беруть участь у курсі (математика, статистика, економетрика, право, економічна історія), а потім її організація збалансована між загальним викладанням основних у наступних областях: бізнес (бухгалтерський облік, екологічний менеджмент). ), економіка (мікроекономіка, екологія

З кінця першого року студентам пропонується вибрати один з двох навчальних програм:

Навчальна програма A - Економіка навколишнього середовища та енергетики - спрямована на забезпечення професійної підготовки в галузі енергетики та економіки навколишнього середовища, а також спрямована на сталий економічний розвиток, оцінку екологічних активів, енергетичних ринків та політики, управління природними та екологічними ресурсами, екологічної політики, економічного впливу клімату змін, стратегій адаптації та політики пом'якшення наслідків зміни клімату та міжнародних угод щодо зміни клімату.

Навчальна програма B - Економіка та управління агропродовольчою системою - спрямована на забезпечення професійної підготовки в управлінні та управлінні національними та міжнародними компаніями в агропродовольчому секторі, зосереджуючись на аналізі економічних та політичних проблем агропродовольчої системи . Експертиза та інструменти надаються для аналізу та управління проблемами, спричиненими економічною та торговельною інтеграцією, для вирішення питань інтернаціоналізації, оцінки стратегій компанії, вивчення та управління національними та міжнародними ланцюгами цінностей, поведінки споживачів, маркетингових стратегій, проблем безпеки харчових продуктів та сільської місцевості. розвитку.

112198_Presentazione-standard1-e1511534458656.jpg

Вимоги щодо вступу

Для відвідування магістерської програми з екології та економіки харчових продуктів необхідно мати достатні знання з математики, економіки та статистики на рівні студентів.

Ступінь бакалавра Італії

У магістерській програмі можуть брати участь студенти, які мають трирічну італійську ступінь бакалавра (наприклад, DM 270/04 або еквівалент ex. DM 509/99) з одного з наступних класів:

 • Географія (L-6);
 • Ingegneria civile e ambientale (L-7);
 • Ingegneria dell'informazione (L-8);
 • Ingegneria industriale (L-9);
 • Scienze biologiche (L-13);
 • Scienze del turismo (L-15);
 • Scienze dell'amministrazione e dell'organizzazione (L-16);
 • Scienze dell'economia e della gestione aziendale (L-18);
 • Scienze della pianificazione territoriale, L-21 (Urbanistica paesaggistica e ambientale);
 • Scienze e tecnologie agrarie e forestali (L-25);
 • Scienze e tecnologie alimentari (L-26);
 • Scienze e tecnologie chimiche (L-27);
 • Scienze e tecnologie fisiche (L-30);
 • Scienze e tecnologie informatiche (L-31);
 • Навчальний посібник з питань природи (L-32);
 • Scienze economiche (L-33);
 • Scienze geologiche (L-34);
 • Scienze matematiche (L-35);
 • Scienze politiche e delle relazioni internazionali (L-36);
 • Дослідження соціального забезпечення кооперації, що відбувається після (L-37);
 • Соціологія (L-40);
 • Statistica (L-41);
 • Storia (L-42);
 • Технології для збереження і ремонту культури (L-43).

Студенти, які отримали ступінь бакалавра в інших класах, крім перерахованих вище, і студенти з іноземними дипломами, допущені до програми за умови прийнятного рішення Дидактичного комітету або спеціального комітету, який він назвав.

Математика, кількісні методи та економіка

Кандидати повинні заробити принаймні 90 кредитів ECTS в межах набору допустимих дисциплінарних дисциплін:

 • щонайменше 6 кредитів ECTS у галузі математики та статистики (MAT / 01 - MAT / 09 - SECS-S / 06);
 • принаймні 6 кредитів ECTS в галузі економіки та економіки сільського господарства (AGR / 01, SECS-P / 01 - SECS-P / 06, ING-IND / 35);
 • щонайменше 6 кредитів ECTS в галузі управління (AGR / 01, SECS-P / 07-SECS-P / 11, ING-IND / 35);

Студенти, які не відповідають вищезазначеним умовам, можуть виконати їх, відвідуючи курси аварій.

Зарубіжна диплом бакалавра

Очікується, що студенти з іноземною кваліфікацією відповідатимуть вимогам, що еквівалентні мінімальним для студентів з італійською ступенем. Передумови існування будуть перевірені спеціальним комітетом, призначеним Дидактичним комітетом.

Володіння англійською мовою

Кандидати повинні добре володіти розмовною та письмовою англійською мовою.

Викладачі англійської мови, які не є носіями англійської мови, повинні мати можливість продемонструвати свої знання англійської мови, показуючи щонайменше один рік університетського навчання в навчальних закладах, де мова викладання англійської мови або володіючи одним з наступних:

 • Сертифікат Cambridge CAE у розширеному англійському: клас A або B;
 • Кембриджський сертифікат CPE з англійської мови: клас A, або B, або C;
 • Cambridge IELTS: загальна оцінка не менше 6,0;
 • TOEFL на паперовій, комп'ютерній або інтернет-основі: загальна оцінка, принаймні 550, 215 або 87, відповідно

Якщо студент не володіє сертифікатом на володіння англійською мовою, його / її навички англійської мови будуть оцінені під час інтерв'ю.

Як застосовувати

Прийом до магістерської програми відкритий для випускників, які мають принаймні ступінь бакалавра (або еквівалент).

Студенти, які навчаються на останньому році бакалавра, можуть бути допущені до магістрату до тих пір, поки вони закінчать навчання до 31 грудня.

Університет створив майстра прикладних програм, щоб допомогти вам через процедури застосування.

Процедури подання заявки

Перш ніж подавати заявку, студенти повинні зареєструватися в університетській системі для отримання повноважень від університету.

Громадяни, які не є громадянами ЄС, які проживають за кордоном і не мають італійського посвідки на проживання, повинні також подати офіційну заявку до італійського посольства або консульства у своїй країні. Для отримання додаткової інформації натисніть тут. Зверніть увагу, що попередня заявка має термін.

Заявки повинні подаватися в режимі онлайн через послуги «SIFA». Увійдіть у свій обліковий запис університету, виберіть "Прийом", потім "2. Магістерські програми без вступного іспиту ”.

Студентам буде запропоновано:

 1. Заповніть онлайн-форму заявки
 2. Завантажте такі документи:
  • Стенограма записів: сертифікат (и), виданий компетентним Університетом, і протокол (и) запису іспитів, оцінок і кредитів англійською або італійською мовами
  • Паспорт - копія сторінки з особистими даними
  • Лист мотивації англійською мовою
  • Автобіографія Europass англійською мовою
  • Англійська сертифікація (необов'язково)
  • Рекомендаційний лист від факультету, кваліфікований для оцінки Вашого потенціалу для вступу (тільки для іноземних студентів). Примітка: Рекомендаційний лист має бути надісланий Рефері (не заявником) efe@unimi.it, вказавши в темі «Презентація кандидата EFE: LastName FirstName».
 3. Оплатити заявку (30 €, не підлягає відшкодуванню). Плата може бути сплачена кредитною / дебетовою карткою або MAV безпосередньо в банку

Примітка: незавершені або багаторазові програми не розглядаються.

Після збору всіх заявок, приймальний комітет оцінюватиме академічну та особисту освіту кожного студента. Відібрані студенти запрошуються на співбесіду, що відбудеться в Департаменті екології та політики, через Celoria, 2 - 20133 Milano.

MAV (платіжна квитанція) є звичайною формою оплати в Італії з ідентифікаційним кодом для ідентифікації кожного окремого платежу в загальному процесі, в даному випадку, зарахування кожного студента. MAV може бути сплачений готівкою в будь-якому банку (не поштовому відділенні).

Доступні навчальні програми:
англійська
Останнє оновлення March 15, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 1, 2019
Duration
2 Років
Денне навчання
Price
156 EUR
Згідно з обраним курсом навчання та економічною ситуацією студента, щорічні збори варіюються від мінімуму від 156 євро до максимум 4000 євро, розділених на дві частини
Deadline
Вер 13, 2019
The application must be submitted online, from 1 March 2019 till 13 September 2019
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 1, 2019
End Date
Червень 15, 2020
Кінець терміну надання заяв
Вер 13, 2019
The application must be submitted online, from 1 March 2019 till 13 September 2019

Жов 1, 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
Вер 13, 2019
The application must be submitted online, from 1 March 2019 till 13 September 2019
End Date
Червень 15, 2020

EFE Video Presentation