Магістр програми з виробництва цифрових фільмів

Filmbase

Опис програми

Прочитайте офіційний опис

Магістр програми з виробництва цифрових фільмів

Filmbase

Про програму виробництва цифрових кінофільмів

Програма виробництва цифрових кінофільмів

Реальна кіномистецтва

Filmbase пропонує унікальний галузевий курс магістрів з метою підготовки режисерів до реальності написання, розробки, качки, виготовлення, зйомки, редагування, публікації та розповсюдження художніх фільмів у цифрових форматах.

Ключові особливості

 • Наша програма Digital Feature Film Production - це гнучкий курс, призначений для розвитку професіоналів галузі, зацікавлених у виробництві кінофільмів.
 • Наші студенти навчаються безпосередньо від досвідчених кінематографістів у Ірландії та Великобританії.
 • Наші студенти використовують найновіші стандартні технічні засоби.
 • Індустріальна інтеграція є ключовою особливістю цієї програми.

Що це?

Програма виробництва цифрових кінофільмів є захоплюючим та інноваційним курсом, який надає студентам як творчі, так і технологічні навички для майбутніх ролей у виробництві цифрових плівок та творчих галузей.

Наша філософія полягає в забезпеченні технічного спеціалізації та творчого професіоналізму завдяки науково-практичному виробництву.

Ми прагнемо випускати інноваційних мислителів, які мають можливість створювати оригінальні плівкові вистави, завдяки розширенню розуміння цифрових технологій.

Студентський доступ до цифрових фотоапаратів, обладнання для кіновиробництва та післяпродажне виробництво сприятиме суміші сучасних технічних навичок та методів, які будуть інформувати та підготувати студентів до майбутнього у практичному виробництві кінофільмів.

Що ви робите

Цифрова кінематографічна складова курсу вивчає теорію та практику цифрового кіновиробництва та розроблена для того, щоб бути надзвичайно практичним і практичним. Студенти будуть випускати ряд індивідуальних та групових фільмів на основі різних модулів, кульмінацією яких є виробництво повнофункціонального фільму. Ці програми призначені для сприяння високоякісному портфелю робіт після закінчення навчання.

Програма виробництва цифрових кінофільмів вимагає доказів здатності до досягнення сучасних виробничих стандартів. Наглядачі з досвідом виробництва фільмів допоможуть студентам досягти своїх цілей створення повнометражного фільму. Студенти чітко продемонструють свої поглиблені знання про технології та їх розуміння у створенні кінофільмів, а також стратегій маркетингу та розповсюдження. Для досягнення цих результатів ступінь залежатиме від виробництва екіпажу, який функціонує як автономна та незалежна одиниця.

Ваша робота протягом всієї цієї програми вимагатиме значного елемента незалежного розвитку та дослідження, пов'язаного з необхідністю групової та індивідуальної роботи проекту. Поряд із вашою роботою над виконанням завдання, ви будете відвідувати офіційні лекції, що пропонуються кіноакадеміками, експертами-практиками, галузевими стратегами та ключовими фігурами з світу кіно та мовлення в Ірландії та за кордоном.

Студенти матимуть повну доступ до бібліотеки та права на отримання кредитів через Дублінську бізнес-школу (Campus Aungier Street) та бібліотеку ресурсів Ірландського кіноінституту.

Додаткові можливості

Студенти матимуть можливість здійснити необов'язковий галузевий візит до Лондона, щоб відвідати та з'єднатись з ключовими стратегічними компаніями, дистриб'юторами, агентами з продажу та пост-виробничими потужностями.

Будуть полегшені можливості відвідування європейського кіноринку на Берлінському кінофестивалі в лютому. Це дасть студентам унікальну можливість зустрітися з ключовими професіоналами галузі з усього світу та побачити кінематографічний ринок у дії.

Студенти матимуть доступ до галузевих заходів та груп на різних ірландських кінофестивалях. Студенти заохочуються скористатися додатковими можливостями навчання та мережевих можливостей, які пропонуються на цих подій.

Фактичний файл

 • Розташування: Filmbase , Filmbase вулиця, Темпл Бар, Дублін 2
 • Початок курсу: вересень 2018 року
 • Тривалість курсу: 1 рік повний робочий день
 • Учасники: повний робочий день
 • Вимоги до вступу: нормальні вимоги - принаймні другий клас з відзнакою або еквівалент. Якщо ви не відповідаєте вищесказаному, але маєте значний відповідний досвід, ваша заявка буде розглянута, за умови, що ви задовольняєте Університет, що ви здатні відповісти на виклик післядипломної роботи.
 • Заявка: заявники повинні звернутися безпосередньо до Filmbase . Будь ласка, перегляньте сторінку «Як застосувати» для отримання додаткової інформації.
 • Нагороди: Університет Західної Шотландії (UWS)
 • Комісія: € 6 450 (включно з реєстраційними внесками)
 • Інші примітки: Заява не гарантує входження до програми. Процес подання заяви може включати етап співбесіди.

Як застосовувати

Загальні програми

Висловлення інтересу наразі запрошено від майбутніх студентів. Очікуваним кандидатам пропонується зв'язатися з Filmbase щоб обговорити курс перед поданням заяв. Заявки можуть включати етап співбесіди. *

Промислові додатки

Кінорежисери, які вже виконали фільм про фільм у професійній якості, можуть подати заявку на те, щоб їх попередня робота була перевірена на цілі курсу. Кінотеатри, що застосовуються на цій основі, можуть отримати кваліфікацію Майстра після завершення Проекту Creative Media і певних академічних модулів. У таких випадках буде застосовуватися знижена плата за курси.

Filmbase галузі, які зацікавлені в застосуванні, повинні контактувати з директором Filmbase Аланом Фіцпатриком, як першим контактом для цього курсу.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • англійська


Останнє оновлення February 12, 2018
Тривалість і ціна
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Дата початку
Вересень. 2018
Duration
Тривалість
1 Рік
Стаціонарна форма навчання
Price
Вартість
6,450 EUR
Locations
Ірландія - Дублін
Дата початку: Вересень. 2018
Кінець терміну надання заяв інформація
Дата закінчення інформація
Dates
Вересень. 2018
Ірландія - Дублін
Кінець терміну надання заяв інформація
Дата закінчення інформація
Price
6 450 євро (включаючи реєстраційні збори)
Відео

Filmbase Presents

Green Feature Filmmaking at Filmbase