Майстер в галузі біотехнології навколишнього середовища та охорони здоров'я

University of Oviedo

Опис програми

Прочитайте офіційний опис

Майстер в галузі біотехнології навколишнього середовища та охорони здоров'я

University of Oviedo

Майстер біотехнології навколишнього середовища та охорони здоров'я

Майстер в галузі біотехнології "Навколишнє середовище та охорона здоров'я" - це багатопрофільна пропозиція, призначена для розширення знань у біотехнологічних додатках, пов'язаних із навколишнім середовищем та здоров'ям. Зокрема, МБЭН зосереджується на вивченні впливу змін навколишнього середовища на здоров'я, потужною субдисципліною нещодавно виниклого суб'єкта - "екологічне здоров'я".

Програма навчання була розроблена, щоб дати студентам тверді знання в основних наукових і технічних принципів біотехнології, що застосовуються для аналізу хімічних та біологічних ризиків, які впливають на навколишнє середовище та здоров'я. Раннє виявлення, попередження та оцінка ризиків, а також використання сучасних біотехнологічних методів для збереження навколишнього середовища та здоров'я становлять ядро ​​майстрів.

Курс також включає інструкції з управління та маркетингу біотехнологій, інтелектуальної та промислової власності, екологічних законів, а також професійних навичок та етичних принципів у галузі біотехнологічної діяльності.

Курс буде переважно англійською мовою з деякими відповідними частинами іспанської мови. Повна магістерська програма організована протягом двох років для тих студентів, які зацікавлені в отриманні ступеня доктора та для тих, хто бажає пройти професійну кар'єру з біотехнологічним профілем.

МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ

Випускники в галузі біотехнології або суміжних дисциплін, таких як біологія, хімія, хімічна технологія, фармація та медицина, серед інших, які бажають отримати професійну підготовку як фахівці в галузі біотехнології, або які зацікавлені в продовженні своєї освіти в докторантурі ( Першого року достатньо в останньому випадку для іспанських "licenciados").

Професіонали з різних галузей, зацікавлені у розширенні своїх знань про біотехнологічні додатки, пов'язані з навколишнім середовищем та здоров'ям.

Опис

Майстер в галузі біотехнології "Навколишнє середовище та здоров'я" (MBEH) має змішане дослідження та / або професійний характер. Основною характеристикою МБЕ є посилення синергії між традиційно окремими полями:

 1. Між експериментальними, прикладними та соціальними науками, завдяки його вираженому міждисциплінарному характеру.
 2. Між студентами різного профілю, з Астурії, решти Іспанії та за кордоном, також завдяки подвійному титулу та широкому міжнародному співробітництву.
 3. Між університетом, приватними компаніями та суспільством в цілому, завдяки модулям, що здійснюються в приватних компаніях, цінність участі Європейського центру бізнесу та інновацій (CEEI) Principado de Asturias з широким та визнаним досвідом у формуванні біотехнологічні компанії та численні підприємства, в яких студенти можуть проводити робочі / проектні заняття.

MBEH - це мультидисциплінарна пропозиція, призначена для розширення знань з біотехнологічних застосувань, пов'язаних із навколишнім середовищем та здоров'ям. Особлива увага приділяється вивченню того, як зміни в навколишньому середовищі можуть вплинути на здоров'я, потужну недавно з'явилася субдисципліну, відома як екологічне здоров'я. Не залишаючи осторонь наукові основи та можливості досліджень і розробок, що пропонуються в цій галузі, майстри орієнтовані на професіоналізацію студентів з урахуванням того, що практичні аспекти, такі як раннє виявлення, оцінка токсичних ризиків та біотехнологічні додатки, корисні для переважно розглядаються питання збереження навколишнього середовища та здоров'я. Більш конкретно, на другому курсі особлива увага приділяється формуванню у створенні та управлінні біотехнологічними компаніями, правових аспектів та інтелектуальної власності тощо в біотехнологічній та екологічній сферах, з тим щоб сприяти підвищенню підприємницької активності та самосвідомості студентів можливості працевлаштування.

Майстер BEH спрямований на студентів, які пройшли ступінь біотехнології, а також випускникам та фахівцям у суміжних областях, таких як біологія, хімія, хімічна технологія, фармація, медицина та ін. Практичний інтерес будь-якого з двох предметів окремо, тобто здоров'я та навколишнього середовища, а також соціальна чутливість, яку вони пробуджують, добре відомі, але в цьому Master'і ми намагаємось вивчити обидва аспекти одночасно в тому, що вони мають спільне і як впливає інший.

ОЧІКУВАНЕ ПРОГРАМНИЙ ПОСІБНИК

Цей майстер прагне надати наступним характеристикам своїх успішних кандидатів:

 • Профіль: дослідник, професіонал або підприємець залежно від підприємства відповідно до обраного формативного маршруту.
 • Можливість розвиватися в міжнародному професійному середовищі
 • Спеціалізація з науково-технічного втручання в галузі охорони навколишнього середовища та охорони здоров'я
 • Мультидисциплінарні знання з біотехнологічних застосувань в екологічних та санітарних галузях
 • Можливість обговорення в науковій, технічній, інституційній, комерційній та промисловій середовищі
 • Мультикультуралізм та мови
 • Можливість приймати ініціативу та приймати рішення

Отже, випускники будуть готові виконувати наступні завдання:

 • Консультант з питань навколишнього середовища та оцінка ризиків.
 • Розробка та оптимізація біотехнологічних рішень.
 • Керівництво міждисциплінарних проектів та команд.
 • Створення та управління біотехнологічними компаніями.
 • Викладання та дослідження у галузі біотехнології, навколишнього середовища та біомедицини.

Характеристики МБЕШ

Мультидисциплінарне навчання: широкий спектр викладачів фахівців як з університетського, так і з приватного секторів.

Інтернаціоналізація:

Назва подвійного майстра з Університету де Pau і des Pays de l'Adour (Франція) та Університету Ов'єдо для студентів, які навчаються на один навчальний рік в кожному з двох установ. Стипендії будуть доступні.

Назва подвійного майстра буде присуджена студентам Tecnológico de Monterrey (Мексика) та Університету Ов'єдо, які вивчають два семестри (перший та четвертий у похідному університеті, а другий і третій у партнерському університеті) в кожному з двох організацій-учасників.

Назва подвійного майстра буде нагороджена студентам з Університету Болоньї (Італія) та Університету Ов'єдо, які навчаються на один навчальний рік в кожному з двох установ.

Назва подвійного майстра буде нагороджена студентам Університету Ов'єдо, які навчаються на другому навчальному році в Університеті Кранфілда (Великобританія).

 • Двомовне викладання іспанською мовою (30%) та англійською мовою (70%).
 • Викладачі іноземних університетів та дослідницьких центрів (6 країн та 2 континенти).
 • Угоди з різними іноземними університетами стосовно розміщення.

Дослідження та професійна освіта

 • Добре знання наукових / технічних принципів біотехнології.
 • Практично орієнтоване навчання з оцінки ризиків, охорони навколишнього середовища та здоров'я.
 • Практичні та майстерські проекти у державних та приватних об'єктах.

Сприяння підприємництву та самозайнятості

Формувальник модуля інтелектуальної власності, правові аспекти, створення та управління біокомпаніями (у співпраці з Centro Europeo de Empresas e Innovación-CEEI - Principado de Asturias).

Проживання в Ов'єдо

Ов'єдо - столиця Князівства Астурія (Північна Іспанія). Старе місто повно гарних площ і вузьких вуличок, з багатим культурним та художньою спадщиною. Місто дуже чисте (проголошено як один з найчистіших міст Іспанії протягом багатьох років), безпечно, і все доступне пішки.

Розташований на північному узбережжі Іспанії, Астурія є одним з тих дивовижних місць, які часто забувають про більш сонячні, теплі місця на південь, але так багато, щоб запропонувати відвідувачеві.

Поки в Ов'єдо Ви знаходитесь лише за 25 хвилин їзди на автобусі від Хіхона на узбережжі, а також величезних рибальських сіл за великими морепродуктами. Ви можете кататися на лижах вранці і бути на пляжі вдень. Це рай для туристів, тон гірських пішохідних маршрутів і так далі.

Деякі коментарі з іноземних подорожей та студентів допоможуть вам скласти свою думку про нас.

Під час перебування в Ов'єдо ви можете зацікавитись вивченням або вдосконаленням іспанських знань. La Casa de la Lenguas запропонує вам можливість це зробити.

Ми також можемо допомогти вам знайти зручне житло і загалом планувати свій етап у нас.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • іспанська
 • англійська


Останнє оновлення February 18, 2018
Тривалість і ціна
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Дата початку
Вересень. 2018
Duration
Тривалість
2 Років
Стаціонарна форма навчання
Price
Вартість
Locations
Іспанія - Ов'єдо
Дата початку: Вересень. 2018
Кінець терміну надання заяв інформація
Дата закінчення інформація
Dates
Вересень. 2018
Іспанія - Ов'єдо
Кінець терміну надання заяв інформація
Дата закінчення інформація