Магістр авіаційного менеджменту

Загальні відомості

Опис програми

Загальна інформація

Присвоєна вчена ступінь: ступінь професійного магістра з авіаційного менеджменту

Акредитація: до 31 грудня 2020 року

Повний обсяг навчальної програми: 80 кредитних балів (120 ECTS)

Можливі форми навчання та вивчення мов:

  • Повний робочий день - 2 роки / 1,5 роки * (англійська) Курси, доступні протягом дня або вечора
  • Неповний робочий день - 2,5 роки / 2 роки * (англійська) Курси доступні в суботу або за модульним графіком (приблизно 1 раз на місяць, п’ятниця 16: 00-21: 30, субота 10: 30-17: 00, неділя 10:30 -15: 30

* Маючи ступінь професійного бакалавра та не менше 20 CP професійної практики

Вимоги до зарахування: ступінь бакалавра з питань бізнесу, менеджменту, економіки, адміністрації, логістики, транспорту, включаючи авіаційні перевезення, або еквівалентну освіту.

Навчання

Повний день Неповний робочий день
Тривалість 2 роки 2,5 роки
Мешканці ЄС євро / рік 4200 EUR * 3400 EUR *
Резиденти, які не є членами ЄС, EUR / рік 4200 EUR 3400 EUR

* Якщо плата за навчання семестру поділяється на щомісячні платежі (5 платежів), розмір плати за навчання збільшується на 100 євро за семестр.
** Якщо щорічна плата за навчання поділяється на семестрові виплати (2 виплати), плата за навчання збільшується на 100 євро на рік.

Про програму

"Немає більшого, що ти можеш зробити зі своїм життям та своєю роботою, ніж слідувати своїм пристрастям - таким чином, що служить світові та тобі", Річард Бренсон .

Кажуть, люди з великою пристрастю можуть зробити неможливе. Успіх у вашій кар’єрі визначається знаннями та вміннями. Transport and Telecommunication Institute (ТСО) у тісній співпраці з керівниками авіаційної галузі розробив нову аспірантуру, яка базується на теоретичному та практичному фундаменті відповідно до останніх тенденцій в авіації. Програма створена для того, щоб забезпечити вам навички, необхідні для досягнення успішної кар'єри в різних галузях авіаційної галузі, включаючи авіакомпанії, аеропорти та авіаційні органи, логістичні компанії, консультації з авіатранспорту, авіаційне страхування та нюанси, авіаційні дослідження серед інших. Індивідуалізований підхід до кожного студента є невід’ємним компонентом навчальної програми.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Transport and telecommunication institute (lat. Transporta un sakaru instit?ts – TSI) – is a modern university with the almost centennial history. TSI – is the university-successor of the legendary RK ... Детальніше

Transport and telecommunication institute (lat. Transporta un sakaru instit?ts – TSI) – is a modern university with the almost centennial history. TSI – is the university-successor of the legendary RKIIGA (Riga Red-Banner Civil Aviation Institute) and RAU (Riga Aviation Institute). Згорнути