Магістр міжнародного ділового адміністрування зі спеціалізацією в галузі управління кібербезпекою

Загальні відомості

Опис програми

Управління кібербезпекою

"Світовий ринок кібербезпеки повинен вирости з його поточної ринкової вартості понад 120 мільярдів доларів до понад 300 мільярдів доларів до 2024 року".

Чому управління кібербезпекою?

Після широких досліджень ринку та відгуків ІТ-фахівців, професорів та бізнесу було виявлено величезний дефіцит для технічного персоналу з кібербезпеки з необхідними бізнес-навичками для переходу на управлінські ролі. Кар'єрні можливості для когось із цими навичками величезні та швидко розширюються.

Чому Швейцарія?

Компанія AUS зручно розташована поблизу штаб-квартири компанії для світового лідера в галузі цифрової безпеки та має унікальний вибір, щоб запропонувати своїм студентам доступ до видатних професорів, стажування та відвідування компаній, що не має аналогів у будь-якому іншому вищому навчальному закладі. Ця унікальна пропозиція допомогла зробити AUS золотим стандартом у сфері управління кібербезпекою та дуже затребуваним місцем для студентів у всьому світі.

Чому ступінь AUS

Малі класи

Прихильність AUS до найкращого досвіду студентів включає в себе потрібну кількість викладачів, щоб гарантувати невеликі розміри класу та подальшу особисту підтримку студентів у класі та поза нею. Невеликі розміри класів забезпечують повну взаємодію з професором, який веде навчання, а також з однокурсниками з різних професійних та культурних обставин.

Пошиті

AUS пропонує індивідуальну освіту з практичними та теоретичними курсами, які є актуальними для сучасного ринку. Надаючи пріоритет останнім діловим суб'єктам, високомотивований та амбітний персонал та адміністрація AUS присвячені академічному та особистісному розвитку студентів, тісно співпрацюючи на принципах "один на один", щоб допомогти їм досягти своїх кар'єрних цілей.

Реальні відомості

Повний доступ до різних баз даних, таких як EBSCO, ProQuest, Financial Times та інші послуги, доступний у кампусі та поза його межами, а також доступ до наукових та галузевих експертів, а також за допомогою навчальної програми, сформованої сучасними науковими дослідженнями та професійною практикою, щоб максимально покращити кар’єрний прогрес.

Практичне та відповідне

Організація кар’єрного шляху, що поєднує теорію з практичним досвідом, AUS прагне до навчання та розвитку своїх студентів, надаючи їм можливість пройти шлях кар'єри, який їм найбільше підходить.

Мережа

Міжнародне, полікультурне середовище, що базується в Швейцарії, AUS - один з провідних університетів бізнесу Швейцарії, розташований в Ла-Тур-де-Пейц на прекрасних берегах Женевського озера і має честь мати схожі світові корпорації та організації, такі як Nestlé, Hublot, Організація Об'єднаних Націй та Міжнародний олімпійський комітет, що знаходиться в межах легкої відстані від кампусу.

Визнання

Підтримка AUS міжнародно визнаними та сильними місцевими організаціями забезпечує гарантію якісної освіти для своїх студентів. Він визнаний університетом багатьма органами з акредитації, включаючи Міжнародну раду з акредитації бізнес-освіти (IACBE) та Європейську раду з ділової освіти (ECBE). Він також належить до Швейцарсько-американської торгово-промислової палати, Fédération Suisse des Ecoles Privées (FSEP), Association Vaudoise des Ecoles Privées (AVDEP), а також Promove.

Що ти навчишся

Чому AUS?

За допомогою трьох нових програм, що починаються у вересні 2019 року, AUS подолає розрив між технічними та управлінськими знаннями. В AUS ми визнаємо, що кібербезпека - це не лише технічна проблема. Це проблема бізнесу. ІТ, політика, право, продаж, людські ресурси та корпоративне управління повинні працювати в тандемі. Щоб сприяти цій атмосфері взаємодії та дійсно приносити цінність організації, ІТ-фахівці повинні засвоїти навички управління, необхідні для ефективного взаємодії в організації. Визнаючи необхідність цього набору навичок на ринку, AUS розробив цілісний підхід до навчання завтрашніх лідерів в операціях та управлінні кібербезпекою.

Всі курси викладаються на місці професорами AUS, які є видатними лідерами думок у галузі кібербезпеки, технології blockchain та управління бізнесом. Навчальна програма складається з постійно розвиваються теорії та практичних прикладів у реальному світі, і стажування необхідні для кандидатів бакалаврів та магістрів протягом весняного кварталу кожного навчального року.

Перебуваючи в AUS, ви придбаєте необхідні навички для швидкого відстеження своєї кар’єри управління в галузі кібербезпеки. Заснований на передовій теорії бізнесу, ви навчитесь продавати свої ідеї, створюючи, впроваджуючи та контролюючи структуру кібербезпеки організації. Застосовуючи теорію до реальних сценаріїв, ви виконаєте кілька практичних цілей, таких як створення стратегії безпеки, що поєднує точки зору управління, дотримання та технологій. Крім того, ви отримаєте передові знання в організаційних структурах, комунікаціях, операційних бізнес-процесах та правовій базі політики кібербезпеки.

Приклади курсу / модуля:
 • Спілкування, вирішення проблем та лідерство в кібербезпеці
 • Основи управління кібербезпекою
 • Управління кібербезпекою
 • Управління ризиками та організаційна стійкість
 • Розробка програми кібербезпеки
 • Кібербезпека - захист конфіденційності клієнта як конкурентна перевага
 • Capstone в кібербезпеці
Практичні завдання:
 • Розробити програму кібербезпеки для організації.
 • Створюйте політику в галузі кібербезпеки для організації.
 • Проведіть аналіз загрози кібербезпеки, включаючи оцінку вразливості, і в тандемі розробіть підхід до управління ризиками для організації.
 • Сформувати та впровадити процедури реагування на кібер-інциденти на основі найкращих практик управління.

Вищезазначені цілі враховують специфічні вимоги як для державних структур, так і для організацій приватного сектору.

Для отримання ступеня студентам необхідно буде виконати:
 • 13 основних модулів / курсів
 • 8 спеціалізованих модулів / курсів
 • Стажування
 • Дисертація

Модулі / курси вибираються адміністрацією залежно від запитів студентів та наявності викладачів і включають такі теми, як фінанси, економіка, менеджмент, право та принципи маркетингу.

Академічний календар

Навчальний рік, як правило, починається у вересні і закінчується в липні трьома навчальними термінами (осінь, зима та весна) у цей період. Кожен термін включає одинадцять тижнів навчання плюс один тиждень іспитів. Періоди іспиту зазвичай трапляються в середині та наприкінці кожного терміну. Періоди відпусток зазвичай припадають на грудень та весну. Тривала літня перерва в липні / серпні.

Строкові терміни

Осінній термін
 • Курси: вересень - грудень
 • Свята: Зимова перерва: 4 тижні
Зимовий термін
 • Курси: січень - березень
 • Свята: Весняна перерва: 3 тижні
Весняний термін
 • Курси: квітень - липень
 • Свята: Літня перерва: 12 тижнів

Вимоги до ступеня магістра

Присвоєння ступеня MIBA від AUS випливає лише після виконання наступних вимог:

 • Вимоги до академічних кредитів;
 • Вимоги до академічної ефективності (накопичувальний бал 3,0);
 • Вимоги до відвідування та умови проживання.

Крім того, всі непогашені рахунки повинні бути врегульовані в адміністрації до закінчення навчання.

Передача кредитів

Кредити на трансфер можуть бути прийняті в інших визнаних коледжах та університетах для тих курсів, які застосовуються до програм AUS. Кредити з випереджального розміщення (AP), отримані на рівні середньої школи, можуть застосовуватися до програми бакалаврату. Трансфертні кредити можуть надаватися лише для класу С (75%) або вище. Усі випускники повинні виконати принаймні половину своїх вимог до Академічного кредиту в AUS.

Як застосовувати

American University in Switzerland розгляне всі заповнені заявки та зв’яжеться із заявниками протягом розумного періоду часу, як тільки буде прийнято рішення. Однак вступ до AUS обмежується обмеженою кількістю реєстрацій; Тому можливо, що не всі кваліфіковані претенденти приймаються завжди.

Усі претенденти повинні продемонструвати відмінну академічну довідку, яка підтверджує їх потенціал для успіху в даній галузі дослідження та виконати наступні процедури прийому до АУС.

Вимоги щодо вступу

Вступ до магістерської програми вимагає закінчення та закінчення визнаної бакалаврської програми. AUS може вимагати від студентів, які не мають ступінь бакалавра в бізнесі, або які мають академічні труднощі, щоб пройти додаткові курси бакалаврату. Випускники неамериканських вищих навчальних закладів повинні мати можливість підтвердити, що їх ступінь еквівалентна визнаній бакалаврату. Завірений переклад англійською мовою необхідний для всіх записів, а не англійською.

Рекомендується, як мінімум, шість місяців повний робочий день або один рік неповний робочий стаж, перш ніж вступати до аспірантури. Один із рекомендаційних листів повинен надходити від роботодавця чи керівника.

Тест на вступ до випускника (GMAT) тест рекомендується, але не вимагається для здобувачів випускників.

Вимоги до прийому

Загальні вимоги до всіх претендентів включають заповнену форму заявки та сплачувану плату на додаток до перелічених нижче документів. Заявник повинен забезпечити своєчасне надсилання цих документів до АСУ до початку курсу навчання.

 • Запити форму заявки
 • Подати заповнену та підписану анкету
 • Фотографії: Шість (6) фотографій паспорта повинні бути додані до форми заявки, яка подається до АМУ. Більшість із цих фотографій потрібні місцевій владі та для студентських віз.
 • Рекомендації: Два (2) конфіденційні рекомендаційні листи від інструкторів або роботодавців, які знайомі з минулою роботою заявника, повинні бути надіслані безпосередньо до АМУ. Сертифіковані переклади також повинні подаватися на всі листи, які не є англійською мовою.
 • Резюме або резюме: Короткий письмовий виклад сильних і досягнень заявника. Включіть особисті дані, освіту, досвід роботи, інші кваліфікації та кар’єрні очікування.
 • Стенограми: абітурієнти повинні надати офіційні стенограми про всі застосовані академічні роботи, виконані в середніх або університетських закладах за останні п’ять (5) років. Стенограми повинні бути надіслані установами безпосередньо до АСУ. Завірені переклади також повинні подаватися для всіх документів, які не є англійською мовою.
 • Мотиваційний лист: есе чи мотиваційний лист має бути не менше 500 слів. Ви повинні розповісти історію свого академічного розвитку та будь-який інший досвід роботи, який ви мали у розповіді від першої особи. Ви повинні пояснити свої причини подання заявки та те, як ви очікуєте, що AUS ще більше покращить ваші нинішні цілі в кар’єрі.
 • Володіння мовою: Володіння мовою зазвичай визнається, якщо студенти виконали будь-яку з наступних умов:
  • а. Відвідування принаймні трьох останніх повних років навчання в установі, де єдиною мовою навчання є англійська.
  • б. Отримання рівня стандарту або вище, в Міжнародному бакалавраті (IB).
 • Якщо жодна з цих умов не застосовується, слід надати доказ володіння англійською мовою шляхом досягнення відповідного балу за одним із наведених нижче:
 • Щонайменше 550 балів у тесті з англійської мови як іноземної (TOEFL).
 • Принаймні 6,0 балів в Міжнародній системі тестування англійської мови (IELTS).
 • У заяві повинні бути включені всі ці пункти для того, щоб вони були розглянуті в процесі прийому.
Терміни подання заявки

AUS працює на основі постійного прийому, що вимагає, щоб заповнені матеріали заявки, а також усі навчальні записи та відповідний внесок отримували AUS мінімум за 10 тижнів до початку терміну. Якщо буде прийнято, ви отримаєте офіційний лист про прийняття та запрошення на зарахування. На цей час вам також повідомлять будь-яку додаткову інформацію, яка повинна бути надана для заповнення вашого файлу. Графік оплати за навчання та збори, що належать, зазначається у Листі Пропозиції, надісланому в Листі про прийняття.

Вартість навчання

 • Плата за реєстрацію: 3500 CHF
 • Вартість навчання: 30 500 CHF
 • Всього: 34 000 CHF

* Усі ціни в швейцарських франках (CHF)

* Вартість навчання та оплата можуть бути змінені без попереднього повідомлення

Студентам слід очікувати низку додаткових витрат, які не покриваються платою за навчання і їх потрібно враховувати окремо. Додаткові витрати можуть включати:

 • Медична страховка
 • Розміщення
 • Перевезення
 • Соціальна діяльність / поїздки
 • Витрати на копіювання

Усі збори котируються у швейцарських франках (швейцарські франки). Оскільки AUS - American University in Switzerland є приватним закладом, всі студенти сплачують однакові збори незалежно від національності. Плата періодично переглядається і може змінюватися від перелічених.

Університет залишає за собою право вносити такі зміни чи зміни, як це необхідно.

Як платити

Плата за реєстрацію та реєстрацію повинна сплачуватися до оформлення візової заяви. Вартість навчання повинна сплачуватися щонайменше за два тижні до дати початку академічної програми. Якщо оплата не буде здійснена, ви не можете записатись і розпочати заняття, поки не буде здійснено оплату. Виплати можуть здійснюватися банківським переказом або особисто. Студент не буде повністю зареєстрований до отримання повної оплати. У разі несплати навчання та послуги можуть бути зняті.

Політика повернення грошей

Якщо ви розпочали програму навчання, а потім хочете зняти її, ви повинні повідомити Адміністрацію в письмовій формі. Будь-яке відшкодування буде здійснено відповідно до нашої Політики щодо повернення коштів.

Примітка. Цей процес може зайняти кілька місяців.

Стипендії

AUS пропонує ряд стипендій та подій, щоб допомогти вам у навчанні. Більше інформації можна отримати безпосередньо від нашої команди адміністрації.

Карєрні можливості

Метод навчання AUS та досвід поза аудиторією забезпечать випускникам готові зустрітись із діловим світом завтра. Залежно від обраної навчальної програми та курсової роботи, випускники можуть прагнути дотримуватися таких ділових шляхів:

 • Власник бізнесу: Розуміючи ризики та переваги, власник бізнесу виконує функції головного керівника, що приймає рішення, встановлюючи довіру завдяки обгрунтованому прийняттю рішень та раціональному мисленню; та контролю ділової діяльності, бюджету та ресурсів.
 • Менеджер з операційних ризиків: оцінка всіх операцій для виявлення ризиків та вигод у бізнесі, професійний менеджер, який може ефективно спілкуватися та впливати на ключових осіб, які приймають рішення.
 • Фінансовий менеджер: експерт з питань чисельності, який може керувати книгами бізнесу та може аналізувати та прогнозувати на користь вищого керівництва та осіб, які приймають рішення.
 • Менеджер з розвитку бізнесу: прозорливий, який може зосередитись на управлінському обліку, побудові бізнес-планів та відносин, щоб забезпечити максимальну ефективність та зростання господарських операцій.
 • Старший менеджер ринку товарів: Впровадження маркетингових стратегій для максимізації можливостей зв’язків з громадськістю та маркетингових інструментів, таких як цифрові та традиційні засоби масової інформації.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Preparing you for the business of tomorrow, the American University in Switzerland is one of Switzerland’s leading international business universities situated in La Tour-de-Peilz on the beautiful sho ... Детальніше

Preparing you for the business of tomorrow, the American University in Switzerland is one of Switzerland’s leading international business universities situated in La Tour-de-Peilz on the beautiful shores of Lake Geneva close to the Olympic Capital Lausanne, and Geneva, the center for diplomacy. Throughout its 45-year history, AUS has prepared international business students with the knowledge, tools, and training of today to be a positive contributor to the general management of any business organization of tomorrow. Offering tailored education in an international and multicultural environment, with practical and theoretical courses, which are relevant for today’s market, AUS has a new, dynamic and ambitious staff providing a personal approach – both in the classroom and outside of the school – for all students. Згорнути