MA Мехатроніка

Загальні відомості

Опис програми

MA Мехатроніка

Мехатроніка - синергетичний поєднання точного машинобудування, електронного урядування та механічних систем

Мехатроніка є відносно новою дисципліною прикладної науки, створене в результаті глибокого злиття різних областях техніки, таких як електроніка, механіка, автоматизації та робототехніки. Сьогодні, в нашому повсякденному житті, в промисловості і науці ми використовуємо обладнання з дуже складної структури з використанням державою в найсучасніших механічних інженерних рішень, а також складні системи управління, керовані сучасного електронного обладнання та розширеного програмного забезпечення. Метою досліджень магістерських на мехатроніки є підготовка студентів до самостійної творчої роботи в області аналізу і проектування механічного обладнання, механічної конструкції, дизайну правил електронних систем і промислових систем автоматичного управління.

Діапазон обов'язкових, додаткових лекцій та лабораторних занять була обрана для розширення знань випускників бакалавра по елементів, необхідних для розуміння більш складних тем, що обговорювалися під час досліджень MSC.

Значні переваги програми мехатроніка ступеня в Університеті економіки є сучасні засоби лабораторії варто згадати тут лабораторії мікропроцесорних систем, систем управління та поновлюваних джерел енергії. Перлиною серед лабораторій є лабораторія робототехніки, обладнані як з професійними роботів, а також з наборами роботів для індивідуальної збірки і програмування студентами.

У нас також є CAD / CAM систем лабораторного та мультимедійного лабораторію, оснащену комп'ютерами Apple.

Характеристики випускника

Випускник цієї спеціальності здобуває знання на мехатроніки в широкому сенсі. Це знання, зокрема, охоплює механіку, машинобудування та машини роботи, електроніки, інформатики, автоматики і робототехніки. В програму досліджень входять предмети, метою якого є правильно організувати і консолідувати теоретичні знання в рамках математики, фізики, менеджменту і права. Мета полягає в тому, щоб надати студентам загальні знання, щоб вони зрозуміли соціальних обмежень інженерії.

Випускник курсу MSc в області мехатроніки також знайомі з тенденціями, останніми технологічними та інженерними досягненнями, а також передачі технології в області мехатроніки. В ході навчання студенти набувають навички, що дозволяють їм вирішувати типові професійні завдання, а також завдання, що вимагають нестандартних рішень. Вони також дізнаються, як отримати інформацію з професійної літератури, баз даних та інших джерел, а також, як правильно інтерпретувати, інтегрувати і оцінити його якість і корисність.

Педагогічні працівники навчальних закладів

Професорсько-викладацький склад "Мехатроніка", звичайно, включати вчених з великою науковою, викладацькою та організаційного досвіду, який отримав визнання як у Польщі, так і за кордоном.

Колектив складається з авторів численних польських і міжнародних виданнях, члени наукових об'єднань, високо цінується експертів і консультантів з різних наукових областей.

Ключова частина персоналу включає в себе практикуючих, які зайняті на чи співпрацювати з провідними компаніями регіону. Відмінною особливістю кадрової політики університету економіки в Бидгощі, порівняно з іншими університетами є той факт, що ми використовуємо експертів, які вчать окремі спеціалізовані предмети.

Навчальний процес

Дослідження тривають 4 семестри. Процес утворення включає в себе лекції, лабораторні заняття, семінари, а також дизайн-класи з високим акцентом в студента "и самостійної роботи.

Студенти зобов'язані підготувати дипломну роботу самостійно. Після закінчення університету, студенти отримують дипломи кандидатів наук в мехатроніки.

Ринок праці

Складність CAD / CAM систем потрібно інженер придбати високу інженерну компетентність та необхідні знання, а також навички роботи з комп'ютером.

Це призводить до високої, незадоволений попит на фахівців в цій області. Можна також спостерігати швидкий розвиток сектора ринку праці та попиту на фахівців в області систем електропостачання на основі відновлюваних джерел енергії.

Розвинена оснастки промисловості компанії заявляють попит на інженерів, знайомих з машинобудування та експлуатації машини, а також переробки пластмас.

Випускники досліджень магістерських може працювати як інженери-проектувальники, якості управління лабораторії персоналу, а також в компаніях, що надають експертні думки.

Університет економіки є недержавний вищий навчальний заклад. Його фундамент був передувати десятирічним досвідом в отриманої від надання вищу освіту, спрямовану на відбірковому персоналу для вільної ринкової економіки, зокрема для туристичного сектора, а також для використання сучасних ІТ-технологій в управлінні компанією.

Університет засновано в Бидгощі на річці Brda, 8-й за величиною місто в Польщі.

Бидгощ щось для всіх, в тому числі:

  • крупним культурним центром в країні, особливо до музики;
  • чудові виступи на сценах опери "Нова" та польської театру, чудові концерти в Поморської філармонії;
  • легкий доступ до живописної сільській місцевості, таких як Myślęcinek парку, Тухольських ліс, в Bydgoska Пуща-Форест

Університетське містечко

Університет економіки в Бидгощі має свій власний сучасний кампус, розташований на берегах річки Brda. В області 3,2 га є освітні та наукові установи. Загальна площа комплексу складає більше 8,5 га.

Інститут інформатики і мехатроніки

Інститут інформатики і мехатроніки (IIIM) з Університету Економіки (WSG) була створена 1 жовтня 2004 року. У роки 2004-2010 він називався Інститут прикладної інформатики.

Співпраця з промисловістю на основі прямих контактів між співробітниками Департаменту з технологічно передових підприємств у Куявсько-Поморському воєводстві є основою для практичного навчання студентів. Це дозволяє студентам створювати дуже хороші тези, зокрема, в області мехатроніки. Університет вже підписав кілька угод про партнерство з великими компаніями на польському ринку, що представляють виробників, таких як Siemens, і серед інших - GM System. Тісна співпраця з тими компаніями, вже призвело до дуже цікавих студентських проектів, таких як 3D-моделі робота з використанням програмного забезпечення SolidEdge. Додатковий аспект тісній співпраці з промисловістю здатність контролювати наслідки освіти на основі роботодавців "думок.

Інститут інформатики і мехатроніки має ряд міжнародних угод про співробітництво. Завдяки програми студенти Erasmus не тільки мають можливість навчатися за кордоном, але і вони можуть зробити їх стажування протягом трьох місяців. В навчальному році 2010/2011 відділ студентів комп'ютерних наук зробив стажування в Технічному Університеті Дармштадта в Німеччині.

Багато досліджень проводяться серед яких найбільш важливими для співробітників відділу є:

  • трибологии дослідження,
  • дослідження з використання штучних нейронних мереж,
  • прикладні наукові дослідження в галузі мобільних додатків і вбудованих систем,
  • дослідження властивостей металів на основі ультразвуку з використанням сучасної
  • методи аналізу і цифрової обробки сигналів,
  • силова електроніка і поновлювані джерела енергії.
Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

University of Economy is a non-state institution of higher education. Its foundation was preceded by a ten-year experience gained from providing post-secondary education aimed at qualifying staff for ... Детальніше

University of Economy is a non-state institution of higher education. Its foundation was preceded by a ten-year experience gained from providing post-secondary education aimed at qualifying staff for free market economy. Згорнути