$close

Фільтри

Див. результати

Програми Загальні дослідження, Пошук кращих програм MSc тут! - Загальні дослідження

Після виконання вимог до ступеня бакалавра, деякі студенти обирають для навчання магістра або магістра. Ці програми надають студентам глибоке вивчення тем, і, як правило, вони можуть бути завершені менш ніж за два роки… Детальніше

Після виконання вимог до ступеня бакалавра, деякі студенти обирають для навчання магістра або магістра. Ці програми надають студентам глибоке вивчення тем, і, як правило, вони можуть бути завершені менш ніж за два роки.

Що таке магістра в галузі загальних досліджень? Цей тип програми післядипломної освіти, як правило, дуже настроюється і дозволяє студентам зосередитися на конкретної концентрації, призначеної для задоволення своїх академічних і кар'єрних потреб. Незважаючи на те, що пропоновані курси відрізняються від інституції до інституту, загальні концентрації мають такі наукові теми, як ботаніка, інженерія, хімія, статистика, математика, інформатика та виробництво. Курси часто складаються таким чином, що студенти повинні використовувати як експертні навички, так і практичне застосування навчених матеріалів. Більшість програм вимагають, щоб студенти генерували дисертацію, сформулювали дисертацію або розробляли дослідницький проект в кінці курсу.

Процес заробітку магістра в загальноосвітніх навчальних закладах може розвивати навички, які виявляються цінними професійно та особисто. Окрім вдосконаленої здатності до багатозадачності та вдосконаленого навички спілкування, ці програми також розвивають здатність студентів до досліджень.

Такі фактори, як місце розташування навчальних закладів та тривалість програми, впливають на вартість отримання ступеня магістра. Очікуваним студентам необхідно звернутися безпосередньо до установи, щоб визначити конкретні витрати на зарахування.

Вивчення магістра в загальноосвітніх навчальних закладах може розширити можливості кар'єри випускника. Цей тип програми навчання готує студентів, щоб заповнити посади в галузях як у державному, так і в приватному секторі. Залежно від концентрації учнів, він або вона можуть бути кваліфікованими для роботи на середньому і на високому рівні посад, таких як генеральний менеджер операцій, консультант зі зв'язків з громадськістю, директор з досліджень та розвитку та менеджер з інформаційних технологій, всі з яких використовують наукові та наукові знання магістра для вирішення широкого кола проблем.

Інституції по всьому світу пропонують магістра в програмах загальноосвітніх досліджень. Щоб почати, шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Згорнути
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
University of Lincoln
Лінкольн, Великобританія

Магістр аналітичних наук призначений забезпечити систематичну підготовку випускників наук та суміжних предметів із застосування сучасних аналітичних методів. Вона спрямована н ... +

Магістр аналітичних наук призначений забезпечити систематичну підготовку випускників наук та суміжних предметів із застосування сучасних аналітичних методів. Вона спрямована на розвиток необхідних практичних, інтерпретаційних аналітичних навичок для застосування широкого спектру аналітичних методів у ключових сферах застосування. -
MSc
Денна
англійська
Кампус
 
University of Sussex Business School
Брайтон, Великобританія

Отримайте видатну основу в мові, логіці та інструментах формування та аналізу політики.

Отримайте видатну основу в мові, логіці та інструментах формування та аналізу політики. -
MSc
Денна
заочно
англійська
Кампус