MASTERSTUDIES

Заочне навчання Blockchain Мальта - Blockchain програми Blockchain Мальта

Магістр наук (MSc): Ці програми аспірантури для людей, які недавно закінчили свою бакалаврату і хочуть покращити свої знання на глибокому і більше науковому рівні.

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Мальта є південною європейської країни в Середземному морі в 80 км на південь від Сицилії і 333 км на північ від Лівії. Мальта займає трохи більше 316 км ², що робить його одним зі світових 'и маленьких і найбільш густонаселених країн світу.

Заочне навчання MSc Мальта - Візьміть Заочне навчання MSc Мальта. Усі Заочне навчання програми MSc і шкільних інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Blockchain, Мальта, Заочне навчання Filter

Магістр наук у Blockchain і розподілених технологій

University of Malta
MSc
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
3 семестри
англійська
Кампус

Мультидисциплінарний магістр наук у Blockchain та розподілених книгах технології спрямована на залучення студентів, які мають ступінь бакалавра перший в галузі ІКТ, бізнесу аб ...

Детальніше