MASTERSTUDIES

Заочне навчання Програми Blockchain , пошук найбільш підходящого Blockchain програм тут! - Blockchain

Ступінь бакалавр наук або BSc, є одним з двох популярних варіантів програм бакалаврату. Ступінь бакалавр наук (BSc), як правило, отримується після чотирьох років інтенсивних занять, які мають наукову спрямованість.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Заочне навчання Blockchain програми: Шукати тут для програм МВА. Отримати всі школи та Заочне навчання інформації Blockchain directely, заощадити час і контактні Blockchain зізнань тут!

2 Результати в Blockchain, Заочне навчання Filter

Магістр фінансів

Montpellier Business School
MSc
Вер 2020
<
Денне навчання
<
18 місяці
10 Лип 2020
англійська
Кампус

Магістр фінансів пропонує як значні теоретичні знання, так і глобальні практичні програми, які дадуть вам можливість працювати в будь-якій точці світу. Навчайтеся у академічни ...

Детальніше

Магістр наук у Blockchain і розподілених технологій

University of Malta
MSc
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
3 семестри
англійська
Кампус

Мультидисциплінарний магістр наук у Blockchain та розподілених книгах технології спрямована на залучення студентів, які мають ступінь бакалавра перший в галузі ІКТ, бізнесу аб ...

Детальніше