Filter
Програми магістратури наук
Італія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Країнознавство Італія - програми МВА Італія Країнознавство

Ступінь магістр наук або MSc - це академічний ступінь, який присуджується студентам після успішного закінчення інтенсивного навчання за певною спеціалізацією, яке може тривати близько двох років. Багато програм магістратури MSc включають в себе як лекційні, так і семінарські заняття.

Термін країнознавство, як правило, відноситься до різних суспільних і гуманітарних галузей знань. Країнознавство використовує знання з різних академічних областей для вивчення географії, політики та культури будь-якого регіону або країни.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Країнознавство Італія - Візьміть Країнознавство Італія. Усі програми Країнознавство та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Країнознавство, Італія

University of Padova

Європейські та глобальні дослідження - це ступінь магістра, що повністю вивчається англійською мовою для підготовки майбутнього провідного класу, який буде працювати в єв ... [+]

.

Хочете розвивати лідерські навички для вирішення деяких найбільш нагальних питань, які зараз залучають уряди, європейські та міжнародні організації, а також підприємства та соціальні рухи?

Хочете приєднатися до наступного покоління творчих та перспективних формувачів у суспільстві?

Прагнучи освоїти вашу здатність працювати в міжкультурному середовищі?... [-]

Італія Падуя
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою