Filter
Програми магістратури наук
Бахрейн Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Фінанси Бахрейн - програми МВА Бахрейн Фінанси

Магістр наук або магістра є диплом про вищу освіту як правило, в галузі науки і соціальних наук. MSc може бути звичайно основі, на основі досліджень, або в суміші з двох.

Фінанси - дисципліна, пов'язана з управлінням грошима, включаючи приватні, корпоративні та публічні фінанси. Як правило, фінанси як область знань пов'язують з управлінням витратами і доходами з точки зору інвестиційної банківської діяльності, але в цю сферу входять також і бухгалтерська справа і політика пенсійного планування.

Бахрейн, офіційно Королівство Бахрейн є невеликою країною, острів, розташований біля західного берега Перської затоки. Це архіпелаг, з найбільшим островом буття острів Бахрейн на 55 км в довжину і 18 км в ширину.

Фінанси Бахрейн - Візьміть Фінанси Бахрейн . Усі програми Фінанси та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

2 Результати в Фінанси, Бахрейн

Exeed School of Business and Finance

Отримати магістра наук з найстаріших і найвідоміших в світі органу в галузі банківської та фінансової системи. Програма, яка допоможе вам розробити необхідні знання, необ ... [+]

Магістратура з банківського та фінансового права

Отримати магістра наук з найстаріших і найвідоміших в світі органу в галузі банківської та фінансової системи. Програма, яка допоможе вам розробити необхідні знання, необхідні для успішної кар'єри в банківській справі та фінансах.

Магістратура з банківського та фінансового права - Online Classroom

Магістра в галузі банківського та фінансового права з Лондонського інституту банківської справи... [-]

Бахрейн Бахрейн Інтернет
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Stafford

Університет Лейчестера - це сувора програма, яка є інтелектуально складною і амбіційною. Це дасть вам глибоке розуміння основних методів і методів. ... [+]

Магістр фінансів

Переваги

Фінанси є центральним елементом прийняття рішень більшістю організацій. Ці рішення включають в себе чи ні інвестування; як фінансувати інвестиції; як оцінити компанію і чи слід виплачувати дивіденди. Для вирішення цих проблем і для вирішення таких проблем необхідно зрозуміти роль фінансових ринків та посередників, важливість аналізу ризиків та побудови ефективних портфелів.... [-]

Бахрейн Бахрейн Інтернет
Відкритий конкурс
англійська
Заочне навчання
24 - 30 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою