Filter
Програми магістратури наук
Індія Тип навчання: Заочне навчання Форма навчання: Всі

Заочне навчання Фінанси Індія - Фінанси програми Фінанси Індія

Ступінь магістр наук або MSc - це академічний ступінь, який присуджується студентам після успішного закінчення інтенсивного навчання за певною спеціалізацією, яке може тривати близько двох років. Багато програм магістратури MSc включають в себе як лекційні, так і семінарські заняття.

В рамках фінансів вивчається управління грошима, від управління особистими заощадженнями до бухгалтерської справи і банківських інвестицій. Студент, який навчається за програмою фінансів, може вибрати спеціалізацію в вузькій області, як політиці пенсійного планування або бізнес інвестиції або ж може продовжити освіту і отримати загальні знання з усіх фінансових дисциплін.

Робота з державними університетами далеко не оптимальний варіант. Приватні школи забезпечити набагато кращу допомогу у вашому досвіді дистанційного навчання. Кілька онлайн університету нічиїх викладачам і студентам на великих відстанях від усього світу. Це значно збільшує різноманітність у класі дистанційного навчання і виробляє складні розмова Серед тих, від надзвичайно розбіжні громад, регіонів і далеких культур.

Знаходиться в південній частині Азії, Республіка Індія є другою за чисельністю населення країна в світі з приблизно 1270000000 осіб. Індія має чотири типи університетів; центральних університетів, державних університетів, що завдають університету та приватні університети складаються більш ніж в 550 установах.

Заочне навчання MSc Індія - Візьміть Заочне навчання MSc Індія. Усі Заочне навчання програми MSc і шкільних інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Фінанси, Індія, Заочне навчання

Exeed School of Business and Finance

Отримати магістра наук з найстаріших і найвідоміших в світі органу в галузі банківської та фінансової системи. Програма, яка допоможе вам розробити необхідні знання, необ ... [+]

Магістратура з банківського та фінансового права

Отримати магістра наук з найстаріших і найвідоміших в світі органу в галузі банківської та фінансової системи. Програма, яка допоможе вам розробити необхідні знання, необхідні для успішної кар'єри в банківській справі та фінансах.

Магістратура з банківського та фінансового права - Online Classroom

Магістра в галузі банківського та фінансового права з Лондонського інституту банківської справи... [-]

Індія Індія Інтернет Мумбай Бенгалуру
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою