Filter
Програми магістратури наук
Індія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Фінанси Індія - програми МВА Індія Фінанси

Ступінь бакалавр наук або BSc, є одним з двох популярних варіантів програм бакалаврату. Ступінь бакалавр наук (BSc), як правило, отримується після чотирьох років інтенсивних занять, які мають наукову спрямованість.

В рамках фінансів вивчається управління грошима, від управління особистими заощадженнями до бухгалтерської справи і банківських інвестицій. Студент, який навчається за програмою фінансів, може вибрати спеціалізацію в вузькій області, як політиці пенсійного планування або бізнес інвестиції або ж може продовжити освіту і отримати загальні знання з усіх фінансових дисциплін.

Знаходиться в південній частині Азії, Республіка Індія є другою за чисельністю населення країна в світі з приблизно 1270000000 осіб. Індія має чотири типи університетів; центральних університетів, державних університетів, що завдають університету та приватні університети складаються більш ніж в 550 установах.

Фінанси Індія - Візьміть Фінанси Індія. Усі програми Фінанси та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Фінанси, Індія

Exeed School of Business and Finance

Отримати магістра наук з найстаріших і найвідоміших в світі органу в галузі банківської та фінансової системи. Програма, яка допоможе вам розробити необхідні знання, необ ... [+]

Магістратура з банківського та фінансового права

Отримати магістра наук з найстаріших і найвідоміших в світі органу в галузі банківської та фінансової системи. Програма, яка допоможе вам розробити необхідні знання, необхідні для успішної кар'єри в банківській справі та фінансах.

Магістратура з банківського та фінансового права - Online Classroom

Магістра в галузі банківського та фінансового права з Лондонського інституту банківської справи... [-]

Індія Індія Інтернет Мумбай Бенгалуру
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою