Filter
Програми магістратури наук
Індія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Фінанси та банківська справа Індія - програми МВА Індія Фінанси та банківська справа

МСК розшифровується магістра наук. Він є аспірантом освітньої ступеня магістра 'и дається університетів у цілому ряді країн. Ступені, як правило, вивчається в науках, а іноді і в соціальних науках.

Фінанси і банківські програми охоплюють безліч тем, щоб підготувати студентів до роботи в вітчизняних або міжнародних фінансових установ. Типові класи є банківські інструменти, бухгалтерський облік, бізнес-математика, правове середовище бізнесу та ділових комунікацій.

Індія, офіційно Республіка Індія, держава в Південній Азії. Це сьома за величиною країна за площею, друге місце за чисельністю населення країна з більш ніж 1.2 млрд. чоловік, і сама густонаселена демократія в світі

Фінанси та банківська справа Індія - Візьміть Фінанси та банківська справа Індія. Усі програми Фінанси та банківська справа та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Фінанси та банківська справа, Індія

Exeed School of Business and Finance

Отримати магістра наук з найстаріших і найвідоміших в світі органу в галузі банківської та фінансової системи. Програма, яка допоможе вам розробити необхідні знання, необ ... [+]

Магістратура з банківського та фінансового права

Отримати магістра наук з найстаріших і найвідоміших в світі органу в галузі банківської та фінансової системи. Програма, яка допоможе вам розробити необхідні знання, необхідні для успішної кар'єри в банківській справі та фінансах.

Магістратура з банківського та фінансового права - Online Classroom

Магістра в галузі банківського та фінансового права з Лондонського інституту банківської справи... [-]

Індія Індія Інтернет Мумбай Бенгалуру
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою