$close

Фільтри

Див. результати

Управління нерухомістю Кремс-на-Дунау - Управління нерухомістю програм Управління нерухомістю Кремс-на-Дунау, Кремс-на-Дунау

Ступінь MSc або магістра наук - це міжнародно визнаний стандарт вищої освіти, який підтверджує певний рівень кваліфікації і володіння певною спеціалізацією. Тривалість навчання на більшості програм MSc становить до двох… Детальніше

Ступінь MSc або магістра наук - це міжнародно визнаний стандарт вищої освіти, який підтверджує певний рівень кваліфікації і володіння певною спеціалізацією. Тривалість навчання на більшості програм MSc становить до двох років, після чого можна зайнятися побудовою кар'єри або продовжити навчання. 

Вивчення управління нерухомістю відмінно підходить для тих, хто хоче стати адміністраторами, менеджерами або фахівцями в області нерухомості. Теми, порушені в одній з цих програм можуть включати в себе все, починаючи від правил власності на покупку процедур.

Австрійська Республіка може похвалитися величезною політичною, освітньої та художньої культури. Географія Австрії також дозволяє для всіх типів сезонних досвідом.

Кремс гарне місто в Австрії. Будучи п'ятим за величиною, вона брала деякі відомі освітні центри, такі як Дунайського університету Кремс, IMC Fachhochschule Кремс і багато інших технічних інститути.

Управління нерухомістю Кремс-на-Дунау - Візьміть MSc Кремс-на-Дунау. Отримати всі програми MSc і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в в Австрії
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Danube University Krems
Кремс-на-Дунау, Австрія

Сертифікований програмний арбітраж

Сертифікований програмний арбітраж -
MSc
заочно
англійська
Кампус