Програми Теорія систем, Пошук кращих програм MSc тут! - Теорія систем

Магістр наук - це програма випускників, подібна до магістра мистецтва. Головна відмінність полягає в області вивчення. Наприклад, магістра може бути присуджена за матеріал науки або математики, тоді як магістра може б… Детальніше

Магістр наук - це програма випускників, подібна до магістра мистецтва. Головна відмінність полягає в області вивчення. Наприклад, магістра може бути присуджена за матеріал науки або математики, тоді як магістра може бути подана для гуманітарних та мистецьких наук.

Що таке магістр в галузі теорії систем? Теорія систем - це міждисциплінарне вивчення систем, що означає, що він розглядає методології та теорії з двох або більше дисциплін, щоб допомогти студентам краще зрозуміти роботу складних систем. Вивчені системи можуть бути техногенними або природними. Університети можуть вимагати певних курсів для цього ступеня, таких як машинознавство, штучний інтелект, дослідження операцій, еволюція, міська екологія, генетичні алгоритми та навчання з даних. Курси можуть включати лекції, дослідження, лабораторну роботу та обговорення.

Курси, необхідні для цього ступеня, дають студентам можливість вирішувати складні проблеми та мислити творчо. Ці навички можуть зробити студентів успішнішим професійно та особисто. Організаційні навички, відкориговані за допомогою дослідницьких проектів, можуть допомогти учасникам зустрітися з термінами та зберігати простір.

Вартість магістра в теорії систем може залежати від того, скільки часу потрібно для завершення. Багато студентів закінчують цей тип програми за один-два роки. Контакт із школою безпосередньо дасть студентам оцінку навчання.

Теорія навчальних систем може відкрити різні варіанти кар'єри для випускників. Наприклад, деякі вчені продовжують стати інженерами комп'ютерного зору, виробниками сервісних операцій, інженерами-дослідниками, професорами, електричними фахівцями, інструкторами, інженерами-тестами та кар'єрними радниками. Звичайно, точні можливості доступні можуть залежати від вивчених дисциплін. Студенти також можуть використовувати знання, отримані в ході цього курсу, як основу для більшої освіти.

Ведення курсів для магістра в теорії систем не обмежується географічним розташуванням. Багато університетів у всьому світі пропонують ці курси в Інтернеті або на кампусі. Щоб почати, шукайте вашу програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
Stockholm University, Department of Computer and System Sciences (DSV)
Stockholm, Швеція

Програма магістра в галузі комп'ютерних наук і систем, дає вам можливість розвивати свої навички і знання у відповідних областях в рамках підготовки до успішної професійно ... +

Програма магістра в галузі комп'ютерних наук і систем, дає вам можливість розвивати свої навички і знання у відповідних областях в рамках підготовки до успішної професійної або наукової кар'єри. -
MSc
Денне навчання
2 років
31 Сер 2020
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут