$close

Фільтри

Див. результати

Стратегія Монпельє - Стратегія програм Стратегія Монпельє, Монпельє

Магістр наук (MSc): Ці програми аспірантури для людей, які недавно закінчили свою бакалаврату і хочуть покращити свої знання на глибокому і більше науковому рівні.Програми в галузі стратегічних досліджень призначені дл… Детальніше

Магістр наук (MSc): Ці програми аспірантури для людей, які недавно закінчили свою бакалаврату і хочуть покращити свої знання на глибокому і більше науковому рівні.

Програми в галузі стратегічних досліджень призначені для осіб з видатними здібностями координування і навичками планування. Такі програми допоможуть розвинути ці навички, навчать приймати стратегічні рішення і керувати ними. Аналіз, підприємництво та корпоративна стратегія, можуть вивчатися в рамках цих програм.

Франція в даний час входить до числа 20 найбільш ефективних країн з точки зору економіки у зв'язку з їх відмінними результатами орієнтованої вищої освіти навчання. Більшість курсів в університетах пропонуються французькою мовою. Франція має 60 державних і 100 приватних університетів.

Як вдома до 100000 жителів, Монпельє це місто, розташований в Середземному морі на південному узбережжі Франції. У місті є кілька пам'яток і туристичних місць. Монпельє є домом для 3 університету і кілька коледжів.

Стратегія Монпельє - Візьміть MSc Монпельє. Отримати всі програми MSc і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в у Франції
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Montpellier Business School
Монпельє, Франція

Магістр глобальних фінансів готує вас стати професіоналами, які об’єднують корпоративні фінанси та фінансові ринки. Цей зв’язок між двома сторонами фінансової сфери є вирішаль ... +

Магістр глобальних фінансів готує вас стати професіоналами, які об’єднують корпоративні фінанси та фінансові ринки. Цей зв’язок між двома сторонами фінансової сфери є вирішальним для компаній, фінансових установ та фінансових ринків. Корпорації повинні розуміти динаміку продуктів фінансового ринку, а фахівці фінансових ринків повинні розуміти вимоги корпорацій щодо пропонування індивідуальних продуктів і рішень. Секрет у тому, що корпорації, яким необхідно розуміти динаміку продуктів фінансових ринків, пов’язують з професіоналами фінансових ринків, які шукають розуміння їхніх потреб, щоб запропонувати індивідуальні продукти та рішення. Професійно-орієнтована навчальна програма має на меті запропонувати значні теоретичні знання та глобальні практичні застосування, які дадуть вам можливість відкрити двері до широкого кола можливостей кар’єрного зростання. Доступ: 3 або 4-річний університетський диплом Диплом: MSc Рівень: бакалавр +5 (5-річний університетський диплом) Ритм: повний робочий день Прийом: вересень 2022 року Мова: англійська Цілі Зрозумійте динаміку фінансових ринків Вивчити регуляторне середовище фінансових установ та його вплив на їх діяльність Визначте стратегічні особливості корпоративних фінансових рішень Правильно використовуйте фінансові продукти для досягнення фінансових цілей -
MSc
Денна
англійська
Вер 2022
Кампус