MASTERSTUDIES

заочно Соціальні науки Меріленд - Соціальні науки програм Соціальні науки Меріленд, Меріленд

Магістр наук або магістра є диплом про вищу освіту як правило, в галузі науки і соціальних наук. MSc може бути звичайно основі, на основі досліджень, або в суміші з двох.

Соціальні науки допомагають студентам краще зрозуміти взаємодію та системи всередині людського суспільства. Запитані теми можуть включати в себе, як громади та населення формують уряди, створюють закони, розвивають економічні системи або як люди приймають рішення.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

заочно Соціальні науки Меріленд - Візьміть Соціальні науки Меріленд. Отримати всі Соціальні науки програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Соціальні науки, Меріленд Filter

Магістр наук у галузі клінічної професійної консультації

Loyola University Maryland
MSc
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Магістр наук у галузі клінічного професійного консультування (КПК) розрахований на осіб, зацікавлених у становленні практикуючих психічного здоров'я на рівні магістра. Студент ...

Детальніше