close

Фільтри

Див. результати

Програми Скульптура, Пошук кращих програм MSc тут! - Скульптура

Магістр наук, також відомий як магістр, є популярним навчальним шляхом після отримання ступеня бакалавра. Ця програма продовжує створювати знання та навички у вибраній галузі та краще готує студентів до вступу в робо… Детальніше

Магістр наук, також відомий як магістр, є популярним навчальним шляхом після отримання ступеня бакалавра. Ця програма продовжує створювати знання та навички у вибраній галузі та краще готує студентів до вступу в робочий світ.

Що таке магістра в галузі скульптури? Ця програма фокусується на низці речей. Один з них - художня сторона скульптури. Виготовлення чогось з глини або іншого середовища - це навчена та практикована навичка, яка бере детальну і точність, а майстер програма продовжує тренувати художника. Оскільки скульптура була на передньому краї зміною сучасного мистецтва, студенти заохочуються проштовхувати свої творчі кордони та експериментувати за допомогою креслення, дослідження та візуального мислення.

Студенти, які переслідують магістра в галузі скульптури, отримають ряд переваг. Критичні та творчі навички мислення, які вивчаються, допоможуть випускникам у багатьох сферах життя. Вони також мають силу змінити обличчя майбутнього в художньому світі, і мають можливість шукати кар'єрних можливостей, яких не мають освічені студенти.

Є школи в усьому світі, які пропонують магістра в галузі скульптури, і кожна програма унікальна. Вартість залежить від програми, місця розташування школи та вимог до курсу.

Заробіток магістра дає випускникам конкурентну перевагу перед іншими випускниками, коли справа доходить до пошуку кар'єри. Студенти готові увійти в професійний світ мистецтва у багатьох здібностях. Випускники можуть проводити свої власні індивідуальні проекти для продажу або експонати, вони можуть виступати з доповідями та спілкуваннями на різноманітних майданчиках, можуть розміщувати значні виставки або бути консультантом в музеї чи галереї.

Один з найпростіших способів знайти програму скульптури - вивчити нашу онлайн-базу даних. Для того, щоб відразу розпочати роботу, розпочніть пошук за вашою програмою нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
Boston University Wheelock College of Education & Human Development
Бруклін, США

Магістр витончених мистецтв у скульптурі забезпечує інструменти та мову для студентів, щоб стати суворими мислителями та художниками у двадцять першому столітті. Програма пере ... +

Магістр витончених мистецтв у скульптурі забезпечує інструменти та мову для студентів, щоб стати суворими мислителями та художниками у двадцять першому столітті. Програма переплітає суттєві вимоги творчого виробництва, інтелектуальних та теоретичних досліджень та критичної взаємодії з історією культури та дискурсом сучасного мистецтва. -
MSc
Денна
англійська
Вер 2021
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут