Filter
Програми магістратури наук
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Програми Психологія розвитку, Пошук кращих програм MSc тут! - Психологія розвитку

Ступінь магістр наук або MSc - це академічний ступінь, який присуджується студентам після успішного закінчення інтенсивного навчання за певною спеціалізацією, яке може тривати близько двох років. Багато програм магістратури MSc включають в себе як лекційні, так і семінарські заняття.

Програми Психологія розвитку: Шукати тут для програм МВА. Отримати всі школи та MSc інформації directely, заощадити час і звернутися до MSc прийому в 3 кліка тут!

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Психологія розвитку

University of St Andrews

Магістра в галузі еволюційної та порівняльної психології надає передові дослідницькі тренінги в діапазоні інтелектуальних і практичних навичок, пов'язаних з еволюційними, ... [+]

Магістра в галузі еволюційної та порівняльної психології надає передові дослідницькі тренінги в діапазоні інтелектуальних і практичних навичок, пов'язаних з еволюційними, порівняльними і розвиваючими підходами до вивчення розуму.

Магістра в галузі еволюційної та порівняльної психології - це повний робочий день, який навчається в аспірантурі під керівництвом Школи психології та неврології. Ця відмінна програма вирішує фундаментальні питання, пов'язані з витоками пізнання тварин і людини через широкий спектр теоретичних і методологічних підходів.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою