MASTERSTUDIES

заочно Професійні дослідження Стерлінг - Професійні дослідження програм Професійні дослідження Стерлінг, Стерлінг

Магістра наук або ступінь магістра в науці вчені ступені університетів виступив у багатьох країнах. Магістр наук є популярним вибором після отримання ступеня бакалавра.

Професійна програма досліджень є прекрасним навчальним вибором для тих, хто зацікавлений в досягненні успішної кар'єри після закінчення вищої освіти. Цей тип програми призначений для навчання студентів, що вони повинні знати про вхід і успіху на робочому місці.

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

Стірлінг був історично один із царських фортець Королівства Шотландії. Тепер домом для університету Стірлінга, який має від 11 до 12 000 студентів, що представляють більше 80 національностей.

заочно Професійні дослідження Стерлінг - Візьміть Професійні дослідження Стерлінг. Отримати всі Професійні дослідження програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Професійні дослідження, Стерлінг Filter

Магістр, диплом магістра, аспірантура, університетський сертифікат прикладних професійних досліджень

University of Stirling
MSc
<
заочно
<
36 місяці
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Курс дає вам можливість розвивати знання, специфічні для вашої ролі та налаштування. Релевантні модулі затверджені та акредитовані такими організаціями, як Шотландська рада со ...

Детальніше

MSc прикладних соціальних досліджень

University of Stirling
MSc
<
Денна
<
заочно
<
12&nbsp;-&nbsp;30 місяці
англійська
Кампус

Цей курс магістрів надає вам навички та знання, необхідні для ефективного соціального дослідження та оцінки. ...

Детальніше