MASTERSTUDIES

Програми Передпрофесійна підготовка, Пошук кращих програм MSc тут! - Передпрофесійна підготовка

Студенти, які отримали ступінь бакалавра, мають право проводити магістра наук для подальшої кар'єри та особистого розвитку. Як правило, дворічна програма на науковій основі, магістра зазвичай є сумішшю досліджень, практичних курсів, курсів та професійного дослідницького проекту або дисертації.

Що таке магістра в передпрофесійних дослідженнях? У цій програмі студенти, як правило, тісно співпрацюють з радниками факультету для розробки плану навчання, що сприяє професійному розвитку. Дослідження можуть бути зосереджені на широкому спектрі тем, включаючи управління проектами, прикладну статистику, керівництво службами та управління об'єктами. Курсові роботи, дослідження, дослідження та дослідницький проект або дисертація, як правило, потрібні для виконання цієї програми.

Успішні вчені в цій програмі часто розробляють передові набори дослідницьких навичок, які можуть бути корисними для кар'єрного росту, а також корисні у всіх аспектах життя. Інші навички можуть залежати від вибраної галузі навчання, але можуть включати вищу кваліфікацію математики та спеціальні методи управління, застосовувані для багатьох ситуацій.

Вартість завершення магістра в програмі допідготовки може коливатися від університету до університету. Деякі школи можуть запропонувати кращу фінансову допомогу, тоді як інші можуть мати нижчі ціни. Студенти повинні звернутися до офісу реєстратора для отримання додаткової інформації.

Випускник магістра в програмі Pre-Professional Studies часто готується до кар'єри в галузі управління різними бізнес та професійними сферами. Він також може працювати для державних установ та професійних організацій. Наукові посади також пропонують можливе кар'єрне просування. Ця програма також може призвести до роботи в академічній сфері. Можливі кар'єри в цій галузі включають архітектор, інженер, фармацевт, журналіст, паралегал і вчитель.

Студенти, які бажають навчатися в цій галузі, можуть знайти ступінь програми в традиційних університетах або через онлайн-програми. Щоб дізнатися більше, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.

1 Результати в Передпрофесійна підготовка Filter

Магістр наук у галузі професійних досліджень

Rochester Institute of Technology (RIT)
MSc
<
Денна
<
заочно
<
2 років
англійська
Кампус
Онлайн

Ступінь магістра, що надає вам гнучкість і незалежність для створення індивідуальної програми випускників, унікальної для ваших інтересів і кар'єрних прагнень. ...

Детальніше