close

Фільтри

Див. результати

Програми Образотворче мистецтво, Пошук кращих програм MSc тут! - Образотворче мистецтво

Магістр або магістр наук - аспірантура, яка веде студента до професійного рівня компетентності у вибраній галузі. Курс вивчення, як правило, проводиться на основі досліджень, і для завершення програми, як правило, потр… Детальніше

Магістр або магістр наук - аспірантура, яка веде студента до професійного рівня компетентності у вибраній галузі. Курс вивчення, як правило, проводиться на основі досліджень, і для завершення програми, як правило, потрібна дисертація.

Що таке магістра в галузі образотворчого мистецтва? Майстер образотворчого мистецтва - це високий ступінь в області творчості. Є напрямки, які можна вибрати в рамках цієї ступеня, включаючи малювання, живопис, ліплення, кераміку, графічний дизайн, ремесла, текстильне мистецтво, кіно, фотографія, архітектура, танці, майстерність та багато іншого. Для завершення цього типу програми зазвичай потрібно від двох до трьох років, оскільки студентам потрібно буде створити багато зразків своєї роботи та отримати відгуки від своїх професорів та однокласників, щоб показати просування в їхній формі мистецтва.

Завершення ступеня магістра дає випускникам можливість посилити свої навички, створити більш вражаючий портфель і підвищити їх впевненість у собі у вибраній кар'єрі. Крім того, цей ступінь може допомогти випускнику бути прийнятий більш серйозно, більш імовірно, буде розглянуто для працевлаштування і навіть збільшити можливість отримати більш високу заробітну плату.

Витрати на аспірантуру "Мистецтво образотворчого мистецтва" можуть сильно відрізнятися залежно від навчального закладу та його місцезнаходження, а також довжини вибраної програми. Вибір онлайн-курсу часто може допомогти знизити загальні витрати.

Цей ступінь може підготувати студентів до ряду кар'єрів, включаючи художника, актора, продюсера, режисера, письменника, журналіста, фотографа, архітектора та професора, серед іншого. Це також хороша підготовка до позицій у продажах або управлінні на підприємствах, які пов'язані з образотворчим мистецтвом, такими як галереї, музеї, газети, журнали та рекламні агентства. Введення необхідного часу та відданості отримання структурного ступеня може зробити випускника більш комерційним.

В різних країнах світу існує низка закладів, які пропонують ступінь магістра в галузі образотворчого мистецтва в Інтернеті. Це особливо корисно для людей, які потребують гнучкості або які не живуть біля університету, який пропонує цю ступінь. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Суміжні галузі навчання
arrow_drop_up arrow_drop_down
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
Boston University Wheelock College of Education & Human Development
Бруклін, США

Магістр витончених мистецтв у скульптурі забезпечує інструменти та мову для студентів, щоб стати суворими мислителями та художниками у двадцять першому столітті. Програма пере ... +

Магістр витончених мистецтв у скульптурі забезпечує інструменти та мову для студентів, щоб стати суворими мислителями та художниками у двадцять першому столітті. Програма переплітає суттєві вимоги творчого виробництва, інтелектуальних та теоретичних досліджень та критичної взаємодії з історією культури та дискурсом сучасного мистецтва. -
MSc
Денна
англійська
Вер 2021
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут