MASTERSTUDIES

Наукові дослідження Океанія - Наукові дослідження програми МВА Океанія

МСК розшифровується магістра наук. Він є аспірантом освітньої ступеня магістра 'и дається університетів у цілому ряді країн. Ступені, як правило, вивчається в науках, а іноді і в соціальних науках.

Студенти, які цікавляться науковими дослідженнями, можуть знайти варіанти програми у всьому світі. Поле розширилося, щоб охопити взаємодію науки та політики, науки та побуту. Деякі приклади включають забруднення, біоетику та запліднення in vitro.

Через численні країн в Океанії, робота і закони випадках дозвіл на роботу сильно відрізняються, з даними про можливість в деяких країнах обмежується. Австралія і Нова Зеландія є самими передовими країнами в області.

Наукові дослідження Океанія - Візьміть Наукові дослідження Океанія. Отримати всі програми Наукові дослідження та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Наукові дослідження, Океанія Filter

Магістр наук

Victoria University of Wellington
MSc
<
Денна
<
заочно
<
12&nbsp;-&nbsp;24 місяці
англійська
Кампус
Онлайн

Отримайте ступінь, яка визнана у всьому світі та сприяє знанням у вашій галузі. Магістр наук (MSc) буде розвивати свої технічні, лабораторні та академічні навички, щоб підготу ...

Детальніше

Магістр наук

The University of Waikato
MSc
<
Денна
<
12&nbsp;-&nbsp;18 місяці
англійська
Кампус

Магістр наук цінується за його гнучкість і високу якість, і можуть бути адаптовані відповідно до ваших потреб. Ви можете вибрати ваші документи з цілого ряду предметів і поєдн ...

Детальніше