Filter
Програми магістратури наук
Швеція Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Міжнародний менеджмент Швеція - програми МВА Швеція Міжнародний менеджмент

Магістр наук або магістра є диплом про вищу освіту як правило, в галузі науки і соціальних наук. MSc може бути звичайно основі, на основі досліджень, або в суміші з двох.

Курс навчання з міжнародного управління може зацікавити людей, які бажають продовжити кар'єру або академічну освіту. В рамках курсу розглядається безліч міждисциплінарних аспектів, які можуть бути цікаві студентам самих різних спеціальностей, а також сприяють розвитку різнобічного мислення в галузі управління.

Швеції, офіційно Королівство Швеції, є скандинавської країною в Північній Європі. Швеція межує Норвегії та Фінляндії, і пов'язаний з Данією мостом-тунель через Ересунн. Швеція є розвиненого постіндустріального суспільства з передовою соціальної держави. Рівень життя і тривалість життя звання однієї з найвищих у світі.

Міжнародний менеджмент Швеція - Візьміть Міжнародний менеджмент Швеція. Усі програми Міжнародний менеджмент та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Міжнародний менеджмент, Швеція

Linnaeus University

Ця програма робить різницю. Це відображає наш час, наші реалії та наші мрії. Це відображає сьогоднішні бізнес-та підприємницькі проблеми та виклики. Це відповідає вимогам ... [+]

Мистецтво провідних інших походить від мистецтва ведення самостійно

Для тих, хто є або прагне бути провідними посадами в організаціях та фірмах з міжнародними операціями.

Для людей з метою формування свого майбутнього та розвитку їхньої майстерності у міжнародному бізнесі та стратегічному керівництві.

Для тих, хто хоче успішно брати участь у складному економічному розвитку, очевидним кроком є ​​придбання багатогранної компетенції та життєвої здатності діяти поза межами національних та культурних кордонів.... [-]

Швеція Kalmar
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою