$close

Фільтри

Див. результати

Міжнародна торгівля Париж - Міжнародна торгівля програм Міжнародна торгівля Париж, Париж

Ступінь MSc або магістра наук - це міжнародно визнаний стандарт вищої освіти, який підтверджує певний рівень кваліфікації і володіння певною спеціалізацією. Тривалість навчання на більшості програм MSc становить до двох… Детальніше

Ступінь MSc або магістра наук - це міжнародно визнаний стандарт вищої освіти, який підтверджує певний рівень кваліфікації і володіння певною спеціалізацією. Тривалість навчання на більшості програм MSc становить до двох років, після чого можна зайнятися побудовою кар'єри або продовжити навчання. 

У більш глобалізованому світі, міжнародний навчальний може принести користь всіх, хто бажає побудувати відмінну кар'єру в різних областях. Ті, хто вивчає міжнародну торгівлю, можуть отримати досвід і освіту, необхідну для вирішення спільних проблем, пов'язаних з позицій, таких як асоційовану розвитку бізнесу і аналітика дотримання.

Франція, офіційна назва Французька Республіка, є унітарною напів-президентської республіки, розташованої в основному в Західній Європі, з кількома зарубіжними регіонів і територій.

Париж є самим густонаселеним містом у Франції та її столиці. Вона налічує більше 2000 тисяч жителів. Він приймає у себе провідних центрів навчання і мистецтва в європейському регіоні. Будучи домом для найбільше число осіб з вищою освітою, Париж має кілька престижних університетів у Франції.

Міжнародна торгівля Париж - Візьміть MSc Париж. Отримати всі програми MSc і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в у Франції
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
Париж, Франція +2 Більше

Навіщо вивчати цю програму? Ступінь магістра в галузі глобальної торгівлі та фінансів – це міждисциплінарна програма, яка об’єднує світ торгівлі, бізнесу та цифрових технологі ... +

Навіщо вивчати цю програму? Ступінь магістра в галузі глобальної торгівлі та фінансів – це міждисциплінарна програма, яка об’єднує світ торгівлі, бізнесу та цифрових технологій, готуючи вас до застосування принципів і процесів експортних продажів, контролю торгівлі, зовнішніх операцій, міжнародної валютної політики, міжнародної політики, і застосування для ведення бізнесу в певних країнах і на ринках, а також у цифровому світі. Будучи студентами Schiller, ви також отримаєте навички міжкультурного мовлення та ефективного мультикультурного спілкування, навички критичного мислення та вирішення проблем, а також лідерство та глобальне громадянство, щоб привести зміни до етичного та сталого світу. З ким я буду вчитися? Однокласники: мультикультурна, різноманітна та інклюзивна спільнота, що включає понад 130 національностей. Викладацький склад: рекомендований професіонал, який ділиться оновленими знаннями та кидає виклик студентам реальними справами. Академічні та кар’єрні консультанти: цифри SIU, які підтримають вас з першого дня у досягненні ваших цілей. Випускники: мережа з понад 20 000 випускників по всьому світу, з якою потрібно зв’язатися. -
MSc
Денна
15 місяці
англійська
Кампус