close

Фільтри

Див. результати

Програми Музеєзнавство, Пошук кращих програм MSc тут! - Музеєзнавство

Магістерська програма, або магістра, спрямована на розширення студента знань з математики та науки. Залежно від регіону, магістерська програма може бути цілком курсова або досліджена на основі. Студенти зазвичай отри… Детальніше

Магістерська програма, або магістра, спрямована на розширення студента знань з математики та науки. Залежно від регіону, магістерська програма може бути цілком курсова або досліджена на основі. Студенти зазвичай отримують свої ступені протягом двох-трьох років, і, можливо, доведеться закінчити дисертацію.

Так що ж є магістра в галузі музейних досліджень? Ця особлива сфера зосереджує увагу на науковцях щодо практики музею та галереї, кураторських практик, управління міжнародною спадщиною та управління культурною спадщиною. Класи можуть бути зосереджені на теоретичних та практичних аспектах функціонування в музейних установах певної країни або в інструкціях студентів про методи розкопок. Студенти можуть бути зобов'язані пройти стажування, щоб отримати практичний досвід.

Переваги заробітку магістра в музейних дослідженнях включають досягнення практичних знань у галузі збереження культурної спадщини та музейних фондів. Більш просунутий ступінь може бути просто тим, що людина повинна продовжувати свою кар'єру і отримувати вищу зарплату. Розміщення програм в організаціях культурної спадщини, музеях та галереях може відкрити двері як на національному, так і на міжнародному рівні.

Загальна вартість заробітку магістра в галузі музейних досліджень залежить від тривалості програми, географічного розташування та того, чи студент вирішує завершити програму в кампусі або через дистанційне навчання. Отримання безпосереднього контакту з приймальною комісією - найкращий спосіб дізнатись про найновішу інформацію про навчання, комісії, фінансову допомогу та вартість книг.

Особи, які отримали ступінь магістра в галузі музейних досліджень, часто мають варіанти кар'єри в громадському мистецтві, кураторські роботи в галереях та музеях, адміністрація мистецтва та галереї, критична література. Там навіть є можливість для випускника бути його власним начальником через позаштатний куратор. Ті, хто любить критику письмового аспекту музейних досліджень, можуть схопити складання ескізів каталогу та огляди виставок.

Там немає часу, як справжній, щоб зробити вашу кар'єру в музейних дослідженнях на швидкому шляху до успіху. Програми доступні у всьому світі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки. 

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
University of Stirling
Стерлінг, Великобританія

Наш курс магістра міждисциплінарний є ідеальним, якщо ви вже працюєте в секторі спадщини або шукаєте кар'єру в цій галузі. Він пропонує ідеальний баланс між практичними та ... +

Наш курс магістра міждисциплінарний є ідеальним, якщо ви вже працюєте в секторі спадщини або шукаєте кар'єру в цій галузі. Він пропонує ідеальний баланс між практичними та інтелектуальними елементами спадщини та політики. -
MSc
Денна
заочно
12 - 24 місяці
англійська
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут