close

Фільтри

Див. результати

Програми Музеологія, Пошук кращих програм MSc тут! - Музеологія

Отримання магістра наук (MSc) - це величезне академічне досягнення, до якого прагнуть багато студентів. Це означає високий рівень досягнень у певній галузі та може допомогти відкрити двері для додаткових кар'єрних мож… Детальніше

Отримання магістра наук (MSc) - це величезне академічне досягнення, до якого прагнуть багато студентів. Це означає високий рівень досягнень у певній галузі та може допомогти відкрити двері для додаткових кар'єрних можливостей.

Що таке магістра в галузі музеєзнавства? Вона включає в себе вивчення музеїв, включаючи їх еволюцію та розвиток. Практика навчання, як правило, є частиною навчального плану, а також заняття з залучення та виховання відвідувачів. Відвідування та стажування за кордоном також можуть бути частиною курсових робіт, а студенти мають можливість вивчати найкращі практики в різних навчальних закладах. Якщо студенти зацікавлені у конкретній галузі, може бути корисним взяти додаткові заняття, такі як історія мистецтва чи науки, для того, щоб доповнити свої курси музеєзнавства.

Існує декілька причин, за якими студенти вирішують пройти стажування в музеї. Програма може навчити важливих навичок планування, маркетингу та критичного мислення. Вища освіта також може допомогти випускникам ефективніше керувати музеєм.

Вартість магістра в галузі музеєзнавства може коливатися за рівнем школи, місцем розташування та тривалістю програми. Щоб підтвердити всі витрати на навчання та зарахування, бажано поговорити з офіцером приїзду в будь-якій установі, яку ви серйозно розглядаєте.

Після закінчення ступеня існує безліч видів музеїв, де студенти можуть знайти роботу. Деякі з найвідоміших установ потрапляють в категорії історії, мистецтва, науки та спорту. Багато історичних будівель також функціонують як музеї та потребують кураторів, щоб допомогти зберегти свої колекції. Додаткові можливості для працевлаштування можна знайти і в ряді інших еклектичних закладів, включаючи магічні, іграшкові та циркові музеї.

Є широкий спектр вітчизняних та міжнародних шкіл, які мають магістратура з програм музеєзнавства. Наша комплексна база даних - це ідеальне місце для початку дослідження. Інтернет-класи можуть бути кращим вибором для студентів з менш гнучким графіком. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Суміжні галузі навчання
arrow_drop_up arrow_drop_down
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
University of Stirling
Стерлінг, Великобританія

Наш курс магістра міждисциплінарний є ідеальним, якщо ви вже працюєте в секторі спадщини або шукаєте кар'єру в цій галузі. Він пропонує ідеальний баланс між практичними та ... +

Наш курс магістра міждисциплінарний є ідеальним, якщо ви вже працюєте в секторі спадщини або шукаєте кар'єру в цій галузі. Він пропонує ідеальний баланс між практичними та інтелектуальними елементами спадщини та політики. -
MSc
Денна
заочно
12 - 24 місяці
англійська
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут

Суміжні галузі навчання