Filter
Програми магістратури наук
Сполучені Арабські Емірати Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Математика Сполучені Арабські Емірати - програми МВА Сполучені Арабські Емірати Математика

Ступінь магістр наук або MSc - це академічний ступінь, який присуджується студентам після успішного закінчення інтенсивного навчання за певною спеціалізацією, яке може тривати близько двох років. Багато програм магістратури MSc включають в себе як лекційні, так і семінарські заняття.

Навчання на програмах з математики дає фундаментальні знання для продовження навчання або роботи в технічній або науковій області, які часто використовують математику. Програми з математики можуть мати форму, як загальних курсів навчання, так і аспірантських програм.

Освіта в Об'єднаних Арабських Еміратах, має свої переваги: ​​сонце, море, пісок, оподатковувані доходи після закінчення школи, і деякі з кращих університетів в затоці region.In того, ряд високий рейтинг університетів, розташованих в інших країнах є філія в кампусах ОАЕ.

Математика Сполучені Арабські Емірати - Візьміть Математика Сполучені Арабські Емірати. Усі програми Математика та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Математика, Сполучені Арабські Емірати

Ступеня
Місце знаходження
Сполучені Арабські Емірати
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
American University of Sharjah

Наша магістра в програмі з математики (MSMTH) надає студентам суворого і ретельного знання широкого кола чистих і прикладних областей математики. ... [+]

Наш Магістр наук в області програми з математики (MSMTH) надає студентам суворого і ретельного знання широкого кола чистих і прикладних областей математики.

Наша програма призначена для підготовки студентів з різними професійними цілями, починаючи від роботи або просувань по службі в бізнесі, промисловості або уряді, на базову підготовку в основах, необхідних для отримання наукової кар'єри або продовжити докторську ступінь в області математики або областях математики, пов'язані з.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Sharjah
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою