MASTERSTUDIES

Програми Кар'єрний коучинг, Пошук кращих програм MSc тут! - Кар'єрний коучинг

Магістр або магістр наук є програмою післядипломної освіти, яка готує аспірантів до кар'єри у різних професійних областях. Використовуючи великі ресурси вищого навчального закладу, програма прагне розвивати передові навички та знання у своїх учнях.

Що таке магістра в кар'єрі тренування? Ця програма часто забезпечує суміш класів, лекцій та практичного досвіду, щоб підвищити здатність вченого підвищувати продуктивність у спортсменів різного віку та здібностей. Лекції можуть охоплювати як теоретичний, так і практичний вміст на передовому професійному рівні. Матеріал курсу, як правило, викладається викладачами з аспірантурою, і часто забезпечує всебічне вивчення перевірених та експериментальних методів коучингу. Гість-спікерів можуть бути запрошені, щоб навчати уроки, які вони вивчили.

Учасники програми часто розробляють навички для мотивації людей у ​​спорті та в інших сферах життя. Вони можуть розвивати відмінні засоби комунікації, корисні як для професійного, так і для особистого розвитку, і, як правило, вони мають просунуті навички тренування, що може призвести до просування в цій галузі.

Важливо зв'язатися з кожною школою, щоб визначити витрати на програму. Ціни в школі можуть різко варіюватися, і лише детальне порівняння може забезпечити точну оцінку загальних витрат.

Випускники магістра в кар'єрі коучинг можуть шукати кар'єру в коучинг будь-який з тисяч команд, які існують у всьому світі. Післядипломна освіта в цій галузі може зробити випускника підходящим для помічника або головного тренерської позиції. Це також може дозволити вченим просуватися на більш високий рівень коучингу, наприклад, від середньої школи до коледжу. Випускники також можуть бути бажаними як викладачі, викладачі, бізнес-консультанти та мотиваційні виступаючі.

Магістр кар'єри коучинг пропонується в різних установах у багатьох різних країнах. Щоб дізнатися більше, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.

4 Результати в Кар'єрний коучинг Filter

Магістр психології бізнесу з тренінгом

Heriot-Watt University Dubai
MSc
Вер 2020
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

Психологія коучингу є процвітаючою сферою прикладної психології, яка практично вирішує професійні та особисті проблеми. Існує зростаюча потреба у фахівцях в галузі коучингу на ...

Детальніше

Магістр наук у галузі навчального проектування та навчання Analytics

American University Online
MSc
Вер 2020
<
заочно
<
20 місяці
англійська
Онлайн

Онлайн-магістра в галузі проектування та навчання в галузі навчання фокусується на застосуванні та адаптації аналітичних методологій для управління навчальним, навчальним прое ...

Детальніше

ЦКМ коучинг науки

Hartpury College, University of West England
MSc
<
Денна
<
заочно
Кампус

Ці програми післядипломної надають студентам можливість вивчити застосування теоретичних концепцій і наукових обгрунтування високої продуктивності ...

Детальніше

Модулі професійного розвитку та працевлаштування

MSc
<
Денна
<
18 місяці
англійська
Кампус

У BPP University Business School ми включаємо модулі професійного розвитку в наші 18-місячні програми магістра, які розроблені, щоб доповнити вибраний вами кар'єрний шлях, ...

Детальніше