MASTERSTUDIES

Кар'єрний коучинг Європа - Кар'єрний коучинг програми МВА Європа

Ступінь MSc або магістра наук - це міжнародно визнаний стандарт вищої освіти, який підтверджує певний рівень кваліфікації і володіння певною спеціалізацією. Тривалість навчання на більшості програм MSc становить до двох років, після чого можна зайнятися побудовою кар'єри або продовжити навчання. 

Є більше чотирьох тисяч організацій вищої освіти в Європі, від провідних науково-дослідних установ для малих, навчально-зосереджені університет. Сама Європа не так сильно відрізняється від інших континентів, досягнувши від Полярного кола до узбережжя Африки.

Кар'єрний коучинг Європа - Візьміть Кар'єрний коучинг Європа. Отримати всі програми Кар'єрний коучинг та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Кар'єрний коучинг, Європа Filter

Модулі професійного розвитку та працевлаштування

MSc
Сер 2020
<
Денне навчання
<
18 місяці
англійська
Кампус

У BPP University Business School ми включаємо модулі професійного розвитку в наші 18-місячні програми магістра, які розроблені, щоб доповнити вибраний вами кар'єрний шлях, ...

Детальніше

ЦКМ коучинг науки

Hartpury College, University of West England
MSc
Сер 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
Кампус

Ці програми післядипломної надають студентам можливість вивчити застосування теоретичних концепцій і наукових обгрунтування високої продуктивності ...

Детальніше