MASTERSTUDIES

Загальні дослідження Океанія - Загальні дослідження програми МВА Океанія

Ступінь магістра наук або MSc, можна отримати після закінчення навчання на програмах магістратури та успішного освоєння навчальної програми по одній з природничо-наукових спеціальностей. Наявність ступеня MSc підвищує шанси кар'єрного росту і рівня заробітку.

Як правило, пропонуються на аспірантурі та бакалавраті, програми загальноосвітніх навчальних закладів можуть бути ідеальними для студентів, котрі залякують або просто не знають про фокус на своїх основних. Загальні навчальні програми часто торкаються різних сфер, від мистецтва та гуманітарних наук до бізнесу та науки.

Ви хочете вчитися в Океанії? Два найбільш затребуваних напрямках досліджень на Океанія: Австралія і Нова Зеландія, і разом пропонують незвичайні і дуже характерний дослідження пригод.

Загальні дослідження Океанія - Візьміть Загальні дослідження Океанія. Отримати всі програми Загальні дослідження та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Загальні дослідження, Океанія Filter

Магістр наук

Victoria University of Wellington
MSc
<
Денна
<
заочно
<
12&nbsp;-&nbsp;24 місяці
англійська
Кампус
Онлайн

Отримайте ступінь, яка визнана у всьому світі та сприяє знанням у вашій галузі. Магістр наук (MSc) буде розвивати свої технічні, лабораторні та академічні навички, щоб підготу ...

Детальніше

Магістр наук

The University of Waikato
MSc
<
Денна
<
12&nbsp;-&nbsp;18 місяці
англійська
Кампус

Магістр наук цінується за його гнучкість і високу якість, і можуть бути адаптовані відповідно до ваших потреб. Ви можете вибрати ваші документи з цілого ряду предметів і поєдн ...

Детальніше