MASTERSTUDIES

Бухгалтерський облік Маунт Вернон - Бухгалтерський облік програм Бухгалтерський облік Маунт Вернон, Маунт Вернон

Ступінь MSc або магістра наук - це міжнародно визнаний стандарт вищої освіти, який підтверджує певний рівень кваліфікації і володіння певною спеціалізацією. Тривалість навчання на більшості програм MSc становить до двох років, після чого можна зайнятися побудовою кар'єри або продовжити навчання. 

Бухгалтерський облік часто називають “мовою бізнесу.” Це процес вимірювання фінансових показників та економічної активності компанії або підприємства. Існує ряд організацій у сфері бухгалтерського обліку, які допомагають в проведенні цього процесу. Такі організації можуть включати розробку стандартів, професійні організації та бухгалтерські фірми.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Бухгалтерський облік Маунт Вернон - Візьміть MSc Маунт Вернон. Отримати всі програми MSc і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Бухгалтерський облік, Маунт Вернон Filter

майстри науки в області бухгалтерського обліку та бізнес-консультаційні послуги

University of Baltimore, Merrick School of Business
MSc
Вер 2020
<
Денне навчання
англійська
Кампус
Онлайн

Це спеціалізована програма ступеня призначена як для подальшого успіху поточних професійних бухгалтерів і обладнати кар'єри зміни з навичками, необхідними для введення і досяг ...

Детальніше

Онлайн-MS в галузі бухгалтерського обліку та бізнес-консультування

University of Baltimore, Merrick School of Business
MSc
Вер 2020
<
Заочне навчання
<
2 років
англійська
Кампус
Онлайн

Інтернет-MS в галузі бухгалтерського обліку та консалтингових послуг для бізнесу - це ідеальна програма для студентів, які шукають високопрофесійну програму бухгалтерського об ...

Детальніше