MASTERSTUDIES

Бухгалтерський облік Шарлоттсвілль - Бухгалтерський облік програм Бухгалтерський облік Шарлоттсвілль, Шарлоттсвілль

Магістра наук або ступінь магістра в науці вчені ступені університетів виступив у багатьох країнах. Магістр наук є популярним вибором після отримання ступеня бакалавра.

Існує кілька суміжних з бухгалтерською справою областей знань. Вони включають фінансову звітність, аудит, облік податків і управлінський облік. Фінансовий облік, наприклад, сфокусований насамперед на зборі та аналізі фінансових показників компанії, що часто включає і підготовку фінансової звітності.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Charlottesville є столичне місто в середині Вірджинія з населенням майже 50 000. Він відомий тим, що вдома президента Томаса Джефферсона, який привертає більше 500 тисяч туристів щороку. Існує одне головне медичного університету і малих державних установ.

Бухгалтерський облік Шарлоттсвілль - Візьміть MSc Шарлоттсвілль. Отримати всі програми MSc і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Бухгалтерський облік, Шарлоттсвілль Filter

MS в бухгалтерії

University of Virginia McIntire School of Commerce
MSc
Сер 2020
<
9 місяці
англійська

За дев'ять місяців і 30 кредитних годин, навчитися використовувати бухгалтерський облік для вирішення складних завдань, представити інформацію клієнтам чітким, переконливим сп ...

Детальніше