MASTERSTUDIES

Бухгалтерський облік Вестборо - Бухгалтерський облік програм Бухгалтерський облік Вестборо, Вестборо

Магістра наук або ступінь магістра в науці вчені ступені університетів виступив у багатьох країнах. Магістр наук є популярним вибором після отримання ступеня бакалавра.

Бухгалтерський облік є областю дослідження, яка тісно стикається з областю аналізу фінансової і організаційної діяльності компанії. Після проведення аналізу ця інформація потім передається керуючим, кредиторам або інвесторам. Бухгалтерський облік також може бути віднесений до фінансової звітності.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Westborough це місто, розташоване в штаті Массачусетс з населенням більше 18 000 жителів. Він славиться своїм великою кількістю водойм і з різними школами, вона займає перше місце серед кращих місць для життя.

Бухгалтерський облік Вестборо - Візьміть MSc Вестборо. Отримати всі програми MSc і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Бухгалтерський облік, Вестборо Filter

Магістр наук в області бухгалтерського обліку

Eugene M. Isenberg School of Management, University of Massachusetts, Amherst
MSc
Вер 2020
<
Денне навчання
англійська
Кампус

Важливо вибрати програму, яка допоможе підготувати вас до успіху в професії, яка обіцяє бути динамічною та складною. Ми впевнені, що наша програма зробить саме це. ...

Детальніше