Filter
Програми магістратури наук
Центральній Америці і Карибському Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Бухгалтерський облік Центральній Америці і Карибському - Бухгалтерський облік програми МВА Центральній Америці і Карибському

Ступінь MSc або магістра наук - це міжнародно визнаний стандарт вищої освіти, який підтверджує певний рівень кваліфікації і володіння певною спеціалізацією. Тривалість навчання на більшості програм MSc становить до двох років, після чого можна зайнятися побудовою кар'єри або продовжити навчання. 

Існує кілька суміжних з бухгалтерською справою областей знань. Вони включають фінансову звітність, аудит, облік податків і управлінський облік. Фінансовий облік, наприклад, сфокусований насамперед на зборі та аналізі фінансових показників компанії, що часто включає і підготовку фінансової звітності.

Центральної Америки і країн Карибського басейну багаті культурою, історією і культурою. Вони пишаються своєю давньою історією, і більшість громадян пишаються і радість, показавши свою країну міжнародних очима. Унікального культурного пейзажу надає єдину у своєму роді зустрічі, яка невіддільна від почуття хвилювання і досвіду. Центральна Америка є ідеальним місцем, щоб заземлити себе в, насолоджуючись більше кількох з найбільших задоволень у житті.

Бухгалтерський облік Центральній Америці і Карибському - Візьміть Бухгалтерський облік Центральній Америці і Карибському. Отримати всі програми Бухгалтерський облік та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Бухгалтерський облік, Центральній Америці і Карибському

University of New Orleans College of Business Administration

Ця програма також готує студентів до кар'єри державного, промислового та некомерційного бухгалтерського обліку завдяки поглибленому вивченню фінансового та управлінського ... [+]

Ця програма також готує студентів до кар'єри державного, промислового та некомерційного бухгалтерського обліку завдяки поглибленому вивченню фінансового та управлінського обліку, аудиту, оподаткування та бухгалтерського обліку. Це також є основою для вступу до докторських програм та інших професійних досліджень.

Обов'язкові курси : - Дослідження з теорії бухгалтерського обліку - Дослідження в управлінському обліку - Семінар з бізнес-політики... [-]

США Новий Орлеан Ямайка Кінгстон
інформація
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою