MASTERSTUDIES

Бухгалтерський облік Гана - програми МВА Гана Бухгалтерський облік

МСК розшифровується магістра наук. Він є аспірантом освітньої ступеня магістра 'и дається університетів у цілому ряді країн. Ступені, як правило, вивчається в науках, а іноді і в соціальних науках.

Існує кілька суміжних з бухгалтерською справою областей знань. Вони включають фінансову звітність, аудит, облік податків і управлінський облік. Фінансовий облік, наприклад, сфокусований насамперед на зборі та аналізі фінансових показників компанії, що часто включає і підготовку фінансової звітності.

Гана забезпечує більшу університетської освіти особливо з розширеною викладач-учень. Ганський система освіти в останні роки привернула міжнародну натовп студентів. Гана має 20 університетів з університетом Аккра як кращий університет в країні в цілому.

Бухгалтерський облік Гана - Візьміть Бухгалтерський облік Гана. Усі програми Бухгалтерський облік та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Бухгалтерський облік, Гана Filter

MSC в області бухгалтерського обліку та фінансів

Christian Service University College
MSc
Вер 2020
<
Денне навчання
<
12 місяці
англійська
Кампус

У відповідності зі стратегічними цілями CSUC і Національної потребою в кваліфіковані й знаючі фахівець, метою магістерської програми є розвиток фахівців, які етично і має інте ...

Детальніше