MASTERSTUDIES

Бухгалтерський облік Албанія - програми МВА Албанія Бухгалтерський облік

Магістр наук дає можливість випускникам отримати передові дослідницькі навички і знання в професійному середовищі навчання.Магістр наук (MS) ступеня може надати вам основи знань і ключових компетенцій ви потрібно протягом усієї кар'єри

Існує кілька суміжних з бухгалтерською справою областей знань. Вони включають фінансову звітність, аудит, облік податків і управлінський облік. Фінансовий облік, наприклад, сфокусований насамперед на зборі та аналізі фінансових показників компанії, що часто включає і підготовку фінансової звітності.

Ця країна є іншому будинку якості вищого навчального освіти з декількох університетів, починаючи з університету Албанії. У країні також прийняті закони, які гарантують, що кожен університет оснащений вивчення об'єктів, таких як бібліотеки та інші.

Бухгалтерський облік Албанія - Візьміть Бухгалтерський облік Албанія. Усі програми Бухгалтерський облік та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Бухгалтерський облік, Албанія Filter

магістр наук у галузі фінансів та бухгалтерського обліку

University of New York - Tirana (UNYT)
MSc
Вер 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
14&nbsp;-&nbsp;30 місяці
англійська
Кампус

Програма магістра в галузі фінансів та бухгалтерського обліку розроблена для випускників, які бажають розширити свій досвід у сфері фінансів або бухгалтерського обліку. ...

Детальніше